Як знайти хорошого косметолога.

Косметолог жінка довіряє найголовнішу частину зовнішності - обличчя. Тому знайти хорошого косметолога , «свого» лікаря представляється дуже важливим. Адже саме він відповідатиме за те, як ви будете виглядати завтра і через десять років. Знайти професіонала, який буде підходити саме вам, не так вже й просто, тому уважно вивчайте лікаря.
Інструкція
1
Розпитайте своїх знайомих і приятельок, послугами якого лікаря вони користуються і наскільки задоволені його послугами.
2
Під час першої зустрічі обов'язково поцікавтеся, яку освіту має доктор, який його досвід роботи саме в області косметології. Краще всього, якщо це буде лікар з вищою освітою, який закінчив спеціальні курси.
3
Під час першого відвідування вибирайте безпечну процедуру, наприклад, легкий масаж обличчя. Уже за першими дотиків рук лікаря ви зрозумієте, чи підходять вам його методи.
4
Не соромтеся задавати питання лікаря-косметолога питання про необхідність тієї чи процедури. Іноді непрофесійні косметологи можуть нав'язувати курси процедур, в яких немає потреби.
5
Цікавтеся, чому доктор користується саме цією маркою косметики. Висококласний фахівець завжди зможе дати чіткі відповіді на такого роду питання.
6
Насторожитеся, якщо косметолог не пропонує вам альтернативних методів вирішення ваших проблем і категорично наполягає на якомусь певному. Це може говорити про його невисокої кваліфікації, а також про те, що з іншими методами він просто незнайомий.
7
Уточніть, коли доктор був останній раз на курсах підвищення кваліфікації. Сьогодні косметологічна наука крокує гігантськими темпами, тому щоб бути в курсі новинок, лікар повинен постійно вчитися.
8
Якщо фахівець перед проведенням травматичних процедур не уточнює, чи є у вас якісь хронічні захворювання, задумайтеся. Іноді навіть звичайний підйом температури від проведення самої простої процедури може спровокувати негативні наслідки.
9
Якщо помітивши якісь зміни на вашій шкірі, наприклад, висип або збільшилися родимки, косметолог рекомендує звернутися до лікаря, сприйміть це як добрий знак. Це говорить про те, що з вами працює фахівець, який цікавиться саме вашими проблемами.
10
Скасуйте візити до косметолога, який навіть ненав'язливо цікавиться вашим матеріальним становищем.
11
Якщо хоч у вас виникають хоча б найменші сумніви в компетенції косметолога , відмовтеся від його послуг. Не варто намагатися здаватися ввічливим, адже мова йде про ваше здоров'я.
Зверніть увагу
Як же знайти свого косметолога і відрізнити висококласного фахівця від дилетанта, який тиждень тому закінчив прискорені курси? Якщо у вас вагомі проблеми зі шкірою, то досвідчені косметологи рекомендують звертатися не в салони краси, а в клініки. Найкращі косметологи - переучені лікарі-дерматовенерологи.
Корисна порада
Побачили, все інше в доктора вас влаштовує - значить, ймовірно, ви знайшли свого косметолога. Ефект не влаштовує ну ніяк (очікували більшого, наприклад), але все інше влаштовує - донесіть цю інформацію до лікаря. Можливо ви з ним не співпали в оцінці ефекту. Що робити, якщо наша медицина будується на базі зв'язків і бартеру. Вам і в голову не прийде, що якийсь там лікар-косметолог може бути колишнім однокурсників, наприклад, кращого уролога міста. Або мати в анамнезі маму - ревматолога.