Як поєднати дві фотографії в одну. Як поєднати кілька фотографій в одну.

Уміння суміщати дві фотографії в одну вам знадобиться при створенні різних колажів, цікавих фотографій і при святковому оформленні листівок. Для новачка в користуванні фотошопом ця задача може здатися непростим, але освоївши її, ви з легкістю зможете проявляти фантазію в редагуванні фотографій. Якщо готові - вперед!
Вам знадобиться
  • Дві фотографії, програма Fotoshop.
Інструкція
1
Для початку виберіть дві фотографії, які ви бажаєте поєднати в одну. Відкрийте обидва зображення в фотошопі.
2
Тепер в колонці інструментів зліва виберіть Move Tool (V) і за допомогою нього перетягніть одне зображення на інше.
3
Подгоните однаковий розмір для обох фотографій. Для цього зробіть активним верхній шар і виберіть інструмент Free Transform Tool (Ctrl + T).
4
Якщо межа інструменту вилазить за кордон полотна, натисніть сполучення Ctrl + O, потім міняйте розмір картинок, утримуючи Shift. Коли ж результат вас влаштувати, натисніть Enter.
5
У випадку, якщо вам потрібно підняти або опустити нижній шар, натисніть сполучення Move Tool (V) і сміливо рухайте нижнє зображення. Якщо у вас вискочила помилка, перейменуйте нижній шар, натиснувши Alt і двічі клікнувши на Background.
6
Тепер змішайте ваші шари. Для цього виберіть верхній шар і натисніть на кнопку додавання маски шарів. Іконка маски з'явиться навпроти обраного вами шару, і вона буде пофарбована в білий колір.
7
Далі необхідно залити маску шару чорно-білим градієнтом. Виберіть на панелі інструментів зліва Gradient Tool (G).
8
Відкривши настройки градієнта, виберіть чорної-білий колір, який буде в таблиці третім за рахунком.
9
Натисніть Shift і, утримуючи, позначте місце між шарами, де ваш градієнт повинен початися, і де - закінчитися. Якщо отриманий результат вас не задовольняє, то натисніть Ctrl + Z і виберіть поле змішування знову.
10
Тепер можна з'єднувати, вірніше, зливати обидва шари в один, для цього виберіть Layer 1 і натисніть Ctrl + Shift + Alt + E. Утворюється новий шар під назвою Layer 2, і ви можете побачити його третім у списку ваших шарів. Збережіть отримане зображення.
11
Збережіть отримане зображення. Вітаємо, ви поєднали дві фотографії в одну, і тепер, керуючись вашою фантазією, можете створити оригінальну фотографію, додавши до неї шум або змінивши кольору на такі, які захочете. Удачи!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZzMEfY1a-XQ
Якщо у вас хоча б іноді виникало бажання поєднати дві різних фотографії з різними фонами, але ви не знали, як це зробити - на допомогу прийде універсальний графічний редактор Adobe Photoshop. За допомогою Фотошопа ви можете виготовити красивий і оригінальний колаж або фотомонтаж, вмістивши в одному файлі дві або більше фотографій і зробивши плавні переходи між фонами. У цій статті ми розповімо, як поєднати дві фотографії в один загальний колаж.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте дві фотографії, з яких ви хочете зробити колаж. На кожній з фотографій зніміть закріплення бекграунду - продублюйте шар або просто перетягніть піктограму замка біля зображення шару в корзину.
2
Виберіть, яка з фотографій буде основою, і перетягніть на неї друге фото за допомогою курсору.
3
Припустимо, зображення на перенесеному фото повинно бути трохи менше зображення основного фото, і розташовуватися повинно в лівій частині колажу. Клікніть на шар з перенесеним зображенням і зайдіть в меню Edit, вибравши Free Transform. Зменшіть фотографію і перенесіть її в потрібну область фонового фото, не відпускаючи клавіші Shift для збереження пропорцій. Перемістивши фотографію, натисніть Enter.
4
Після цього виберіть на панелі інструментів в панелі шарів функцію додавання векторної маски, встановіть на палітрі чорний колір як основний, а білий - як допоміжний, і за допомогою розсіяною м'якої кисті зафарбуйте (зробіть невидимими) ті області фону навколо об'єкта на вставленої фотографії, які вам не потрібні.
5
Продовжуйте акуратно видаляти фон, а на більш дрібних елементах малюнка зменшуйте розмір кисті або міняйте її фактуру. Кисть типу airbrush допоможе зробити перехід між фотографіями більш плавним і непомітним.
6
Якщо ви ненароком зітрете потрібний фрагмент фотографії, змініть колір з чорного на білий і пройдіться в режимі маски пензлем по віддаленій області - малюнок повернеться.
7
Після того, як видалення зайвого фону буде закінчено, вийдіть з режиму векторної маски шару. Об'єднайте всі шари (Flatten Image), а попередньо, якщо це необхідно, зробіть корекцію кольору і відредагуйте яскравість і насиченість відтінків для обох фотографій.