Як встановити роутер wi-fi. Як встановлюється wi-fi роутер.

Якщо ви щасливий володар ноутбука або нетбука, і ви вирішили провести себе в квартиру інтернет, то найрозумніше використовувати бездротові технології. В даному випадку вам буде потрібно придбати Wi-Fi роутер (маршрутизатор).
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер, мережевий кабель.
Інструкція
1
Починати процес установки власної бездротової мережі з вибору підходящого обладнання. Справа в тому, що не всі Wi-Fi маршрутизатори здатні стабільно працювати з будь-якими типами ноутбуків або бездротових адаптерів.
2
Вивчіть параметри вашого ноутбука. Визначте типи шифрування даних і радіосигналу, з якими працює його адаптер бездротової мережі. Придбайте Wi-Fi маршрутизатор з такими характеристиками. Обов'язково уточніть дальність передачі сигналу цього пристрою.
3
Підключіть до маршрутизатора кабель з'єднання з інтернетом. Для цього в пристрої існує спеціальний порт WAN (Internet). З'єднайте маршрутизатор з ноутбуком або комп'ютером за допомогою мережевого кабелю. Використовуйте для цього порт Ethernet (LAN).
4
Відкрийте настройки маршрутизатора. Для цього запустіть браузер і введіть в його адресний рядок IP-адресу пристрою. Найімовірніше, вам буде потрібно прописати адресу повноцінної сторінки, наприклад http://192.168.1.1.
5
Знайдіть меню Internet Setup (Налаштування мережі) і відкрийте його. Параметри, які потрібно задати для створення з'єднання з сервером, уточніть у фахівців технічної підтримки вашого провайдера. Збережіть налаштування.
6
Перейдіть в меню Wireless Setup (Налаштування бездротової мережі). Це меню налаштовується однаково для будь-якого провайдера. Придумайте і введіть ім'я вашої точки доступу. Встановіть на неї пароль. Зверніть увагу на пункти «Тип радіосигналу» і «Тип безпеки». Виберіть ті параметри, з якими здатний працювати ваш ноутбук (або ноутбуки).
7
Збережіть настройки. Обов'язково перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Переконайтеся, що індикатори мережевого підключення і бездротової точки доступу горять. Відключіть кабель ноутбука від пристрою і підключіться до вашої нової Wi-Fi мережі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NbB-MHSVdFY