Як полегшити прорізування зубів у дитини.

Прорізування зубів - важливе для малюка подія, і починається воно у кожного в свій час, але зазвичай у віці 3 місяців і до року. Є діти, які при народженні вже мають один зуб, а у кого-то вони з'являються ближче до року. І що об'єднує всіх малюків в цей період, так це хворобливий стан.
Інструкція
1
Перш ніж з'явитися, зуб проходить через оболонку ясен. І деякі батьки хочуть якось допомогти цьому процесу пройти швидше. Але природа постаралася так, щоб зуби у дітей з'являлися самостійно, тому педіатри радять не втручатися в природний хід подій. Можна лише полегшити йому страждання в ці моменти. Для цього існує декілька засобів. Раніше, наприклад малюкові давали пожувати цілющий корінь алтея.
2
Зараз же більшою популярністю користуються спеціальні кільця. До речі, перш ніж дати таке кільце дитині, його необхідно трохи потримати в холодильнику. Така іграшка знімає набряк і заспокоює запалення. Краще користуватися силіконовими кільцями, так як їх можна стерилізувати.
3
Ще під час прорізування зубів можуть допомогти всілякі лікарські засоби, для зниження температури, або спеціальні препарати для знеболювання. Але жарознижуючі ліки потрібно давати тільки з дозволу лікаря. А самостійно можна дати малюкові посмоктати що-небудь холодне. Це на час заспокоїть біль і зменшить тиск на ясна.
4
Також можна провести по яснах холодним пальцем або ложкою або дати пожувати хлібну паличку або сухарик. Можна і свіжі фрукти і овочі, наприклад, огірок або банан. Але, ні в якому разі не морквину, адже якщо вже з'явився перший зуб, дитина може її відкусити і вдавитися. Якщо вже введений прикорм, можна спробувати холодне пюре з яблук або натуральний йогурт. Підійде і звичайна вода в пляшці. Але, так як у дитини в такі моменти поганий апетит, не дивуйтеся, якщо він буде відмовлятися від їжі. В такому випадку вам залишиться, тільки взяти його на руки, притиснути до себе і заспокоїти.
5
Заспокоює те, що подібні неприємні відчуття будуть супроводжувати малюка при появі тільки декількох перших зубів. А потім зубна проблема потроху зійде нанівець. І пізніше прорізування не буде завдавати занепокоєння дитині, поки не почнуть з'являтися корінні зуби.