Як перемкнути модем в режим роутера. Як переключити usb модем в режим тільки модем.

Іноді виникає необхідність підключити декілька комп'ютерів до однієї лінії з'єднання з інтернетом. Але не багато хто знає про те, що можна використовувати звичайний ADSL- модем в якості маршрутизатора (роутера).
Вам знадобиться
  • ADSL-модем, мережевий концентратор (можливо), мережеві кабелі.
Інструкція
1
Відразу варто звернути увагу на один дуже важливий фактор: далеко не всі ADSL- модем и підтримують режим роутера. Визначити даний тип модем ов можна як за зовнішнім виглядом, так і заглянувши в інструкцію до пристрою.
2
Якщо у ADSL- модем а присутні кілька портів Ethernet (LAN), то він напевно може виконувати функції маршрутизатора. Але підключити декілька комп'ютерів до модем у с одним таким портом не складає труднощів. Просто доведеться придбати ще й мережевий концентратор. Ось такий приклад ми зараз і розглянемо.
3
Підключіть ADSL- модем до лінії з'єднання з інтернетом. Зазвичай її функції виконує телефонна лінія, для підключення до якої вам знадобиться спліттер. Це пристрій входить в стандартну комплектацію багатьох модем ів.
4
З'єднайте мережний концентратор з портом Ethernet модем а. Підключіть до концентратора всі комп'ютери, з яких ви плануєте виходити в інтернет.
5
Увімкніть один з комп'ютерів (ноутбуків) і відкрийте браузер. Введіть в його адресний рядок IP-адресу модем а. Його ви можете дізнатися, прочитавши інструкцію даного пристрою.
6
Знайдіть меню WAN або «Налаштування з'єднання з інтернетом» і відкрийте його. Задайте необхідні параметри для потрібних пунктів. Звичайно потрібно вказати логін і пароль доступу до сервера, тип каналу передачі даних і варіант шифрування. Збережіть налаштування.
7
Відкрийте меню LAN або «Налаштування локальної мережі». Виберіть протокол передачі даних PPPoE або L2TP. Увімкніть функцію DHCP, якщо така підтримується цим пристроєм. Збережіть зміни і перезавантажте модем .
8
Переконайтеся, що з'єднання з інтернетом на комп'ютері встановлено. Якщо цього не сталося (а причина може критися у відсутності функції DHCP), то відкрийте настройки локальної мережі на комп'ютері. Введіть статичний IP-адресу, а рядки «Основний шлюз» і «Бажаний сервер DNS» заповніть IP-адресою ADSL- модем а
9
Повторіть алгоритм, описаний в восьмому кроці, на всіх інших комп'ютерах.