Як навчитися ходити на каблуках.

Здавалося б, вміння ходити на каблуках належить усім жінкам - адже мільйони жінок по всьому світу носять взуття на підборах, подчеркивающую їх жіночність, витонченість і гарну ходу. Проте насправді красива і впевнена хода в туфлях на високих підборах вимагає тренувань. У цій статті ми розповімо вам, як за 2-3 тижні навчитися відчувати себе впевнено в такому взутті.
Інструкція
1
Для початку спробуйте тренувати ходьбу на каблуках невеликої висоти - 5-6 см.Ето знизить незвичне напруга на ступні, а також дозволить вам звикнути до середньої висоті каблука, яка підходить для повсякденного іміджу на відміну від більш високих шпильок, які більше підходять для урочистих заходів і виходів у світ.
2
Почніть ходити на невеликих підборах, а якщо у вас немає такого взуття - кожен день тренуйтеся в ходьбі «на каблуках» босоніж. Зафіксуйте крок так, щоб п'ята була на висоті приблизно 5 см від підлоги, і ходите на носках по квартирі. Це зміцнить м'язи і дозволить звикнути до нового положення стопи.
3
Перший час ноги можуть відчувати дискомфорт - змащуйте їх кремами, робіть масаж і розслаблюючі ванночки з відваром звіробою або чорного чая.После того, як ви походили так тиждень, пробуйте переходити на більш високий каблук.
4
Крім того, ви повинні сформувати правильну витончену ходу, для цього також тренуйтеся будинку ступати з п'яти на носок і ходите по будинку в туфлях, намагаючись ступати впевнено і рівно. Утримуйте рівну поставу, чи не сутультесь, не опускайте голову. Через деякий час у вас в ході з'явиться впевненість і грація.
5
І наостанок рекомендується дуже уважно підходити до вибору взуття на підборах. Підбираючи туфлі, стежте, щоб їх колодка була максимально зручною для вашої ступні і не напружувала м'язи. У зручних туфлях ви зможете ходити як повільно, так і швидко, дивуючи оточуючих легкої і красивою ходою.
Зверніть увагу
На них не треба вчитися ходити, фішка в тому що потрібно вибрати туфлі зі зручною, саме для вас, колодкою, тоді ви здивуєтеся тому що ходити на підборах легко і вам залишиться тільки тримати спинку рівно.
Корисна порада
Отже, перше, що необхідно зробити, так це купити хороші дорогі туфлі. Від якості взуття залежатиме граціозність вашої ходи. Якщо ти вперше стаєш на шпильки, то не купуй туфлі на високих підборах.