Як почистити світлі дивани. Як відчистити світлий диван від сечі.

Диван в будинку займає центральне місце і тому часто використовується членами сім'ї для відпочинку. Дуже часто на ньому з'являються плями та інші забруднення, які псують зовнішній вигляд меблів, особливо світлої. Але навіть в домашніх умовах цілком можна привести світлий диван в порядок.
Вам знадобиться
  • - аміак
  • - оцет
  • - миючий засіб
Інструкція
1
Чистка світлих диванів в залежності від виду обівкіКожаная світла оббивка дивана не вимагає спеціального догляду. Змочіть ганчірку в мильному розчині, круговими рухами потріть пляму, мокре місце висушіть сухою ганчіркою.
2
Жакардове покриття дивана щільне і міцне. Щоб почистити світлі дивани з цього оббивного матеріалу використовуйте суху чистку за допомогою щітки.
3
Флок, що складається з нейлонового ворсу - недорогий і практичний матеріал, наноситься на бавовняну основу у вигляді аплікації. Використовуйте хімічну чистку для видалення плям з диванів зі світлого флока.
4
Гобелен - високоміцний оббивний матеріал, має цікавим візерунком. Для його очищення виперіть оббивку дивана або скористайтеся сухим чищенням.
5
Велюровий світлий диван легко піддається очищенню. Використовуйте суху чистку за допомогою м'якої щітки.
6
Світлі замшеві дивани за рахунок спеціальної меблевої просочення володіють грязе- і водовідштовхувальними властивостями. Для очищення оббивки використовуйте суху, вологу, хімічну чистку або виперіть замшеве світлу оббивку.
7
Видалення плям зі світлою оббивки дівановПиль. Для щомісячної очистки світлої оббивки від пилу пропилесосьте диван.
8
Кава. Розчином оцту і миючого засобу замийте пляма від кави, сухою тканиною просушіть мокру тканину.
9
Фруктовий сік. Нанесіть на пляму суміш аміаку і оцту, дайте оббивці просохнути. Старе пляма від соку розмочити водою і видаліть м'якою щіткою.
10
Пиво. Протріть пляму мильним розчином, для видалення запаху обробіть оббивку слабким оцтовим розчином.
11
Жувальна гумка. Прикладіть до забруднення пакет з льодом, після застигання жувальної гумки видаліть її тупим предметом.
12
Кров. Швидко змийте кров холодною водою зі світлою оббивки дивана.
13
Джем і шоколад. Висохле пляма очистіть щіткою, залишки замийте теплим мильним розчином. Сухою ганчіркою висушіть надлишок вологи.
14
Сліди від фломастера або ручки. Замийте плями ацетоном, просушіть. Потім промийте водою, просушіть сухою тканиною.
15
Червоне вино. Швидко промокніть рідина, посипте пляма сіллю. Після висихання пляма пропилесосьте або почистіть щіткою.
Зверніть увагу
Та й з часом навіть темна меблі втрачає свій первинний колір через постійне користування. Особливо схильний такому впливу диван, тому що він, як правило, займає центральне місце не тільки у вітальнях, а й на кухнях. Але його колір зовсім не привід відмовлятися від використання цих меблів. Адже й самому можна почистити світлий диван в домашніх умовах.
Корисна порада
І швидше за все, завбачливим і цікавим господаркам буде цікаво дізнатися, як почистити диван в домашніх умовах без допомоги професійних чистильників. Якщо так, то ми пропонуємо вам скористатися досвідом безлічі домогосподарок, а також рекомендаціями (не послуги!) Професіоналів в області чистки м'яких меблів. Безпечна чистка дивана в домашніх умовах.
Шкіряні меблі - це особливий, класичний стиль вашого будинку. Вітальня і кабінет перетворюються, якщо в них є шкіряний диван . Але весь стиль, на жаль, псується, якщо на меблів виявляються плями.
Вам знадобиться
  • Скотч
  • Резинка
  • Спирт
  • Шампунь для шкіри
  • Тепла вода
  • Рідина для зняття лаку
Інструкція
1
Перший спосіб видалення плям - це очистка диван а за допомогою скотча і м'якою стірательной гумки. Для цього потрібно приліпити скотч на пляму, потім зняти його і повторити це декілька разів. Якщо пляма все ще залишиться, то залишки його можна прибрати за допомогою м'якої гумки.
2
Другий спосіб очищення шкіряного диван а - за допомогою спирту або будь-якого спиртосодержащего кошти. Після того, як пляма буде видалено, потім слід змити залишки спирту і протерти місце теплою водою.
3
Якщо на шкіряному диван е з'явилася пляма від кулькової ручки, то можна спробувати відтерти його рідиною для зняття лаку. Обязаельно перевірте, щоб рідина не містила ацетон, інакше на шкірі диван а може з'явитися світла пляма.
4
Самий перевірений спосіб - це використання спеціальних засобів для догляду за шкіряними меблями. Є шампуні для шкіри і спеціалізовані спреї для виведення плям.
Зверніть увагу
Перед видаленням плям обов'язково спробуйте підготовлене вами засіб на менш помітному місці шкіряного покриття.
Корисна порада
Плями найкраще видаляються, коли вони свіжі, не відкладайте чистку дивана.