Як дізнатися свій ідеальний вагу. Як визначити свою ідеальну вагу.

Ідеальний вага - поняття дуже умовне. При його обчисленні варто обов'язково звертати увагу на те, скільки ви вага або в молодому віці або до народження першої дитини. Також треба враховувати поточні захворювання (якщо вони є) і спосіб життя. Сьогодні існує чимало способів розрахунку ідеальної вага а. Вірити їм чи ні, вирішувати тільки вам.
Інструкція
1
Застосовуйте для розрахунків формулу Брока. Вона є одним з найвірніших методів у визначенні ідеального вага а. Формула дозволяє враховувати співвідношення віку людини, росту, вага а і типу статури. Вченими доведено, що вага людини з віком повинен трохи збільшуватися - це природний фізіологічний процес. Отже, не вважайте деякі свої кілограми «зайвими», якщо вам вже за сорок. Формула, складена Броком, звучить так: Для людей молодше 40 років: вага = ваш зріст (в см) - 110После 40 років: вага = ваш зріст (в см) - 100К того ж, варто відзначити, що людям, у яких тонкокостий тип статури (астенічний), з отриманого результату треба відняти ще 10%, а тим, у яких тип статури ширококостий (гиперстенический) - додати 10% до отриманого результату.
2
Використовуйте формулу Лоренца. Вага (ідеальний) = (ваш зріст (в см) - 100) - ((ваш зріст - 150)/2). Виходить, що якщо ваш зріст 170 см, то вага повинен бути 60 кг. Однак, згідно з цією формулою, при 150 см росту ідеальний вага , складе 50 кг, що, швидше за все, досить багато для такого зростання.
3
Спробуйте порахувати за формулою Кьютела коефіцієнт маси тіла (BMI). На думку багатьох, цей спосіб розрахунку - кращий в міре.BMI = W/H2, де W - вага (кг), Н2 - зростання в квадраті, (в метрах) .За даному співвідношенню можна порахувати свій BMI. Якщо BMI знаходиться в інтервалі від 20 до 23 - ваш вага в нормі. Від 24 до 29 - маються «зайві» кілограми. Більше 30 - надлишкових кілограмів дуже багато. Формула Кьютела, на відміну від формули Лоренца, більш реальна для обчислення ідеального вага а.
4
Забудьте про формули. Краще слідкуйте за собою, своїм здоров'ям і способом життя. Якщо ваш вага не викликає проблем, не обмежує вас в бажаннях і повсякденному житті, то він, швидше за все, близький до ідеальному.Пріведенние формули допомагають з'ясувати приблизний вага овой інтервал і той вага , до якого можна прагнути. Ідеальний вага залежить від великої кількості факторів, головні з яких - ваше здоров'я і ставлення до власної зовнішності. Ідеальний вага - це зовсім не цифри на вага ах, а наше умонастрій.