Як накрутити волосся на довгі бігуді.

Довгі бігуді або бумеранги - один з найбільш щадних і безпечних способів створення пружних локонів. Навчившись правильно користуватися ними, ви можете відмовитися від електрощіпци і термо бігуді . Створена таким чином укладання тримається дуже довго і не шкодить волоссю.
Вам знадобиться
  • - довгі бігуді;
  • - піна для укладання;
  • - вода;
  • - фен.
Інструкція
1
Оберіть бігуді потрібного розміру і діаметру. Чим вони тонше, тим дрібніше вийдуть локони. Майте на увазі, що занадто товсті бумеранги завивають волосся складніше, і пружних локонів у вас може просто не вийти. Ще до покупки спробуйте зігнути паличку бігуді : вона повинна тримати форму і не розгинатися. Якісні бумеранги вироблені з пеноматериала, схожого на гуму, з міцною мідним дротом усередині.
2
Вимийте волосся, висушіть їх природним шляхом або феном в режимі холодного повітря на 70-80% і ретельно розчешіть. Волосся повинні бути еластичними і злегка вологими, так ваша майбутня укладання зафіксується найбільш міцно. Підрахуйте приблизно, пасма якої товщини вам необхідно відокремлювати, щоб вистачило наявної кількості бігуді .
3
Візьміть пасмо волосся, ще раз розчешіть її і нанесіть на неї піну для укладки (кількість розміром з велику квасолину). Розподіліть по всій довжині. Не чекаючи висихання, починайте накручувати пасмо на бігуді знизу вгору. Схрестіть кінчики бумеранга, забезпечивши міцну фіксацію.
4
Ви можете дочекатися, поки волосся, накручені на довгі бігуді , висохнуть природним шляхом. Так ви забезпечите найбільш щадну завивку. Досить почекати 1-1,5 години. При цьому можна навіть паралельно прийняти ванну, зробити маску або обгортання. Якщо ви накручували на бумеранги сухі волосся, вологий пар лише посилить фіксацію і дію піни для укладання.
5
Якщо у вас немає часу, ретельно висушіть накручені волосся гарячим феном. Щоб зрозуміти, чи готові локони, зніміть один бумеранг і помацайте волосся всередині. Вони повинні бути повністю сухими, інакше через годину укладання зникне.
6
Починайте розкручувати бігуді зверху вниз. Ні в якому разі не витягуйте їх з закрученого локона. Волосся можуть заплутатися за краї, і зняти бігуді буде вельми проблематично. Для більш міцної фіксації збризніть кучері лаком для волосся.
7
Промийте бігуді теплою водою, щоб видалити залишки піни для волосся. Готові локони можна укладати в будь-які зачіски. Як правило, накручені на довгі бігуді волосся зберігають форму дуже довго. Пі цьому поступово вони перетворюються з пружних локонів в м'які пишні хвилі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g5LhPbzecug
Зверніть увагу
Знімайте довгі бігуді, починаючи з нижнього рівня. Якщо ви зробите навпаки, готові верхні локони можуть заплутатися.
Корисна порада
Використовуйте для завивки довгі бігуді різної товщини. Поєднання об'ємних і дрібних локонів створить незвичайний образ.