Як зробити шарф.

Шарф - невід'ємний аксесуар в костюмі сучасної людини, який може стати стильним доповненням іміджу, підкресливши достоїнства вашої зовнішності і внісши в них оригінальну ноту. Сьогодні існує безліч різних тенденцій в дизайні шарфів, і звичайно безліч стилів носіння цього аксесуара. Про деякі з них ви дізнаєтеся з нашої статті.
Вам знадобиться
  • шарф
Інструкція
1
Якщо у вас є достатньо довгий і неширокий шарф, ви можете пов'язати його дуже просто, але вишукано - обмотайте шарфом шию, а кінці шарфа зліва і справа випустіть вперед і залиште вільно звисати.
2
Цей же спосіб пов'язування шарфа можна доповнити і зробити більш незвичним. Також обв'яжіть шию шарфом і випустіть вперед два кінця. Ці залишилися кінці зв'яжіть в красивий бант або декоративний вузол, не затягуючи його занадто щільно.
3
Крім того, ви можете зав'язати шарф найпростішим, але елегантним вузлом - згорніть шарф навпіл і накиньте його на шию. У вийшла петлю на одному кінці Протягніть два кінця шарфа, що звисають з іншого боку. Затягніть вийшла петлю або залиште її висіти вільно.
4
Якщо у вас є широкий шарф або простора накидка-палантин, вільно накиньте його на плечі і один з кінців перекиньте через протилежне плече, красиво задрапувавши складки.
5
Також ви можете перекинути через шию будь-який інший шарф і зв'язати кінці у звичайнісінький вузол, розслабивши його так, щоб вузол вийшов красиво задрапірованим.
6
Пов'язавши шарф, доповніть його стиль якимось декором - брошкою, в'язаним квіткою, спеціальним прикрасою для шарфів і хусток, декоративної шпилькою, кистями і іншими прикрасами. Крім декоративної функції, такі прикраси можуть виконувати практичне значення - наприклад, шпилькою або брошкою ви можете зміцнити на плечі палантин так, щоб спадаючі складки були зафіксовані; також за допомогою брошки або кисті можна закріпити вузол на шарфі, щоб він не розтягувався і не розв'язувався.