Як визначити реальну швидкість.

Під поняттям реальної швидкості, як правило, розуміють миттєву швидкість тіла в даний момент часу. Для розрахунку реальної швидкості визначитеся з типом руху тіла і за допомогою формул розрахуйте її в даний момент часу.
Вам знадобиться
  • спідометр, радар, секундомір і рулетка.
Інструкція
1
Вимірювання реальної швидкості телаЕслі є можливість, обладнайте тіло спідометром - тоді при русі на шкалі аналогового або табло цифрового приладу буде відображатися значення миттєвої швидкості тіла в даний момент часу. Для вимірювання швидкості тіла за допомогою радара зв'яжіть його з нерухомою системою відліку. Як правило, це земля. Направте його на рухомий об'єкт - на екрані радара з'явиться реальна швидкість рухомого об'єкту.
2
Реальна швидкість рівномірного двіженіяІзмерьте відстань, пройдену рівномірно рухомим тілом за допомогою рулетки, одночасно змірявши за допомогою секундоміра час, за який воно було пройдено. Відстань вимірюйте в метрах, а час у секундах. Після цього відстань поділіть на час, протягом якого воно було пройдено (v = S/t). Це і буде реальна швидкість тіла в будь-який момент часу.
3
Реальна швидкість при нерівномірному двіженііПрі такому вигляді руху швидкість постійно змінюється. Для визначення реальної швидкості в даний момент часу за допомогою акселерометра або будь-яким іншим способом виміряйте прискорення тіла. Воно буде позитивним, якщо швидкість зростає і негативним, якщо швидкість зменшується. Якщо тіло починає рухатися зі стану спокою, його реальна швидкість в даний момент часу буде дорівнює добутку прискорення на час, який тіло знаходиться в русі (v = a • t). Якщо ж перед початком прискорення у тіла вже була деяка швидкість , додайте її до результату обчислень.
4
Реальна швидкість вільного паденіяПрі вільному падінні виміряйте час у секундах, яке тіло перебувало в польоті. Після цього помножте значення прискорення вільного падіння (9,81 м/с?) На час знаходження тіла в польоті. Результатом буде реальна швидкість вільно падаючого тіла в даний момент часу, без урахування опору повітря.