Як встановити рейлінг на кухні. рейлінги для кухні своїми руками.

Рейлінги є досить поширеним кухонним аксесуаром. Рейлінги не тільки зручні і функціональні, вони надають будь-якій кухні сучасний вигляд, дозволяючи розмістити необхідну начиння поруч з робочою поверхнею.
Вам знадобиться
  • - кріпильний комплект;
  • - дриль;
  • - рівень;
  • - рулетка;
  • - маркер.
Інструкція
1
Укрутіть шестигранником, який входить в кріпильний комплект рейлинга, маленький гвинтик в корпус держателя рейлинга так, щоб рейлінг вільно пересувався в утримувачі. У підставу держателя вкрутите другий гвинтик так, щоб він вільно одягався на втулку, яка буде закріплена шурупом на стіні. Укрутіть гвинтики в усі держателі, по два на держатель таким же чином.
2
Вставте рейлінг в утримувачі і затягніть гвинтики, які утримують рейлінг в утримувачі. При монтажі ці гвинтики не повинні бути помітні, тобто розташовуйте їх внизу. Необхідно врахувати ряд моментів до того, як утримувачі будуть остаточно закріплені на рейлинге, і ви приступите до розмітки. На край рейлинга буде надіта заглушка, гачки можуть одягатися на рейлінг не після, а в процесі установки рейлинга, місця стиків рейлингов повинні розташуватися всередині держателя, в тому випадку, якщо рейлінг складовою або кухня кутова. Відповідно до цього, визначте місця розташування держателів на рейлинге. Затягніть держателі на трубці рейлинга.
3
Визначте відстань рейлинга від стільниці так, щоб на ньому було зручно розміщувати кухонне начиння. Обведіть підставу крайнього держателя олівцем або маркером. Просвердлите отвір в стіні або, якщо встановлена стінна панель, то спочатку в ній, а потім в стіні свердлом по бетону діаметром 6мм. В отвір забийте дюбель. Прикрутите шурупом втулку держателя.
4
Одягніть крайній держатель на втулку. Другий кінець рейлинга вільний. Користуючись лінійкою або рулеткою, встановіть рейлінг паралельно стільниці. У такому положенні обведіть наступний держатель. Просвердлите наступне отвір, і так далі, встановлюючи держателі на місце.
Зверніть увагу
Гвинтики, використовувані в кріпленні, дуже маленькі і виробляються з м'якого металу. Вони вимагають особливо дбайливого ставлення.
Корисна порада
Подивіться уважно на втулку перед тим, як її прікрепіть.Определіте ту її сторону, яка повинна розташовуватися до стіни.