Як прибрати фон малюнка.

Якщо у вас є фотографія з однорідним тоном, і ви хочете перетворити її в фірмове і красиве зображення, а може бути, використовувати фото людини, зображеного на фотографії, для оригінального колажу або реклами, у фотографії необхідно прибрати фон . Зробити це не так складно, якщо ви володієте Adobe Photoshop - в цій програмі можна видалити фон зображення кількома способами. Найпростіше витягти фото з фотографії, якщо фон досить світлий і одноманітний.
Інструкція
1
Завантажте в Фотошопі потрібну фотографію, а потім за допомогою ластику (Eraser Tool) видаліть з фотографії зайві об'єкти, що порушують однорідність фон а - наприклад, текстові написи. Зітріть всі написи, після чого клікніть поєднання клавіш Ctrl + M, щоб викликати вікно редагування кривих.
2
Також ви для цього можете відкрити меню Image і вибрати Adjustments -> Curves. Виберіть світлу піпетку в меню, і клікніть на основний тон вашого фон а. Потім знову відкрийте вікно кривих і відкоригуйте загальну передачу кольору на фотографії, якщо це необхідно.
3
Виберіть один з каналів у вікні Curves і виправте кольору, домагаючись найкращого результату. Проведіть таким чином кольорокорекцію в кожному з каналів, а потім натисніть ОК. Якщо картинка недостатньо чітка, відкрийте розділ меню Filter і виберіть Sharpen -> Smart harpen.
4
Тепер у вас на екрані - красива відредагована фотографія з чистим білим фон ом. Як бачите, отримати такий фон зовсім не складно і для цього не обов'язково вирізати фотографію, вставляти її на окремий шар і видаляти попередній фон .
5
Незважаючи на те, що цей метод працює тільки в разі однотонного фон а, він вкрай ефективний, і з його допомогою ви легко зможете перетворити будь-яку фотографію в стильне і фірмово що виглядає зображення.
6
Додаючи до фотографії різні ефекти Фотошопа, ви зможете домогтися не тільки світлого фон а, а й певного стилю знімка, а також отретушировать його.