Як пов'язати зірочку.

Красива в'язана одяг - прикраса гардероба будь-якої дівчини, і якщо ви вмієте в'язати гачком і спицями, напевно вам цікаво освоювати нові види в'язання, нові візерунки і нові викрійки. Для теплої літньої погоди кожна майстриня здатна зв'язати легку і витончену кофту або пуловер, прикрашений в'язаним візерунком у вигляді зірочки. Така зірочка здатна прикрасити будь-яку з ваших речей, і пов'язати її дуже просто.
Інструкція
1
Використовуйте тонку бавовняну пряжу для в'язання ажурних візерунків. Для в'язання зірочки змініть спиці на гачок і наберіть з пряжі вісім повітряних петель. З'єднайте петлі в кільце, а потім обв'яжіть кільце дванадцятьма однаковими пелюстками по сорок повітряних петель в кожному.
2
Почніть в'язання кофтинки з передньої частини - наберіть 100 петель на спиці і потім пров'яжіть два сантиметри звичайної гумкою 2х2, чергуючи 2 виворітних і 2 лицьових петлі. Зв'язавши гумку, продовжуйте в'язати лицьовій гладдю. Провязав полотно шириною 28 см, оформите пройми зліва і справа, орієнтуючись на схему.
3
Для правильного вив'язування пройм збавте по 28 петель з кожної сторони, а що залишилися 44 петлі одночасно закрийте будь-яким зручним способом. Перед тим як почати в'язати спинку, обв'яжіть гачком верхній край передньої частини кофтинки - зв'яжіть ряд стовпчиків без накиду з піко через кожні три стовпчики.
4
Для в'язання спинки, так само, як для в'язання переду, наберіть на спиці 100 петель і пров'яжіть гумкою 2х2 полотно шириною в 2 см, після чого зв'яжіть лицьовій гладдю полотно в 17 см. Дов'язати спинку до цього моменту, пров'яжіть виріз для візерунка. Відрахуйте від початку вирізу 8 см, щоб визначити місце розташування пройм.
5
вивяжіте пройми, а потім зв'яжіть гачком бретелі. Зберіть виріб, з'єднавши бокові шви окремих деталей, і окремо ушийте в пройми бретелі, з'єднавши їх за спиною двома стовпчиками з двома накидами.
6
Ззаду вийде ромб, утворений бретелями і вирізом - окремо зв'яжіть зірочку так, як було описано вище і ушийте її в отримане простір.