Як виступити на Новому році.

Новорічні свята - відмінний привід не тільки для того, щоб зустрітися з друзями і близькими за столом і подарувати один одному подарунки, а й продемонструвати неординарні таланти і здібності. Будь-яка компанія хоче відзначити Новий рік креативно - так, щоб після свята було, про що згадати. Ви можете підключити до святкування акторські таланти всіх присутніх, організувавши дружній «Новорічний вогник», на якому кожен отримає можливість виступити в ролі відомої естрадної зірки.
Інструкція
1
Складіть список гостей, які братимуть участь у новорічному концерті, а також визначте, чи будете ви виступати нарівні з усіма або залишите собі роль ведучого і сценариста свята. Подумайте, яких зірок та відомих особистостей люди найчастіше бачать на новорічних концертах, які показують по телевізору. Складіть список, який повинен відповідати за кількістю списку ваших гостей.
2
Роздайте гостям ролі заздалегідь, щоб вони могли підготуватися до свята, придумати костюм і поставити концертний номер, який розвеселить всіх гостей. Обміркуйте, як саме будете заохочувати виступаючих. На честь свята кожен «артист» повинен отримати пам'ятний і оригінальний подарунок.
3
Складіть сценарій концерту і напишіть звернення до глядачів і друзям, яке ви скажете на початку святкування зі «сцени». Привітайте гостей, привітайте їх з наступаючим Новим роком, а потім запропонуйте всім по черзі озвучувати вітання та побажання, проводжаючи Старий рік.
4
Відсвяткуйте настання Нового року рівно опівночі, відкрийте шампанське, починайте відкривати подарунки, а незадовго після опівночі ви можете урочисто відкривати підготовлену концертну програму. Запропонуйте одному з гостей бути оператором або помічником ведучого. Якщо серед гостей є хтось, хто не підготував концертний номер, на ваш заклик із задоволенням відгукнуться.
5
Озвучте послідовність номерів, щоб гості знали черговість виступів, а потім оголосіть концерт відкритим. Після того, як кожна із зірок виступить, попросіть її побажати що-небудь глядачам, які сидять у залі.
6
Подбайте про те, щоб виступ не тільки знімали на відео, але і фотографували, тоді це свято залишиться у вашій пам'яті і в пам'яті гостей надовго.