Як встановити код на валізі. Як встановити код на замку валізи.

Більшість сучасних валіз для подорожей випускаються зі спеціальним кодовим замком, який перешкоджає відкриттю валізи, а значить розкрадання вашого особистого майна в готелі або аеропорту. Багато людей, які купили такий чемодан, не знають, як правильно налаштувати кодовий замок, щоб він відкривався тільки з тим кодом, який придумав його господар. Встановити новий код на дорожній сумці можна за пару хвилин.
Інструкція
1
За умовчанням на замках валіз збережені заводські настройки - кодом відкриття є 000. Залишати стандартний код без змін може бути небезпечно, тому подбайте про те, щоб змінити його. Для початку визначте, до якого типу відноситься замок на вашій сумці - до фіксованого або навісному.
2
Якщо замок фіксований, розкрийте чемодан, встановивши на кодовому замку заводську комбінацію, а потім знайдіть кнопку блокування коду замка, яка зазвичай знаходиться на його бічній стінці і виглядає як кнопка або як важіль.
3
Візьміть тонкий гострий предмет, наприклад, зубочистку і тикніть в кнопку блокування коду або посуньте важіль вправо і вгору. Утримуючи кнопку в такому положенні, поміняйте комбінацію цифр в замку, а потім відпустіть кнопку або поверніть важіль назад у те положення, в якому він знаходився. Тепер ваш чемодан буде відкриватися тільки після введення нового коду.
4
Якщо ж чемодан оснащений навісним кодовим замком, попередньо відкрийте замок, повернувши металеву дугу на 90 або 180 градусів, і втисніть її всередину. Утримуйте металеву дугу під вдавленого положенні і в цей час вводите нові цифри, повертаючи складальні диски замка. Коли потрібні числа будуть встановлені, відпустіть застібку замка.
5
Встановлений код запам'ятайте якомога краще, щоб не зіткнутися з неможливістю відкрити валізу в самий невідповідний момент. Ви можете записати код в надійному місці, а також використовувати як коду перші числа своєї дати народження.
Трапляються такі ситуації, які припускають зміну дверного замка або зміну кодування на замку. Чи можна поміняти код замка у вхідних дверях, не вдаючись до допомоги майстрів або спеціалізованих фірм? Виявляється, можна. Процес - не складний і досить швидкий. Розберемо це на прикладі німецького дверного замка «FORMAT».
Вам знадобиться
  • - інструкція до замку для певної моделі.
Інструкція
1
Відкрийте вхідні двері в будинок і закрийте замок. Всі дії проводяться із внутрішньої сторони дверей. Для того, щоб поміняти код із зовнішнього боку, доведеться знімати двері разом з полотном.
2
Наберіть ту кодову комбінацію, яка була вам дана при установці замка. Знайдіть мітку для зміни коду, яка позначена на диску. Крайню цифру коду встановіть на мітці для зміни коду. Далі вставте індивідуальний ключ до упору в отвір на двері з внутрішньої сторони.
3
Поверніть плавно ключ на дев'яносто градусів по ходу годинникової стрілки до положення «CHANGE». Потім починайте установку нового коду, при цьому ключ повинен залишатися в замку.
4
Запишіть обов'язково свій новий код замка, щоб не забути його в процесі установки. Повертайте диск чотири рази проти годинникової стрілки і поставте початкове цифрове значення нового коду замка навпроти мітки для зміни коду. Виставте другу цифру нового коду, обертаючи диск по ходу годинникової стрілки навпроти мітки три рази. Третю цифру встановіть навпроти мітки для зміни коду, повертаючи диск замка проти ходу годинникової стрілки два рази.
5
Поверніть спеціальний ключ в положення "INSERTION" і витягніть його. Не докладаючи великих фізичних зусиль, ви тільки що самостійно встановили на своїх дверей новий кодовий замок. Якщо ви порушили послідовність дій, зазначених в інструкції, це може привести до блокування замка і втрати його працездатності.
6
Якщо ви не в змозі провести подібну операцію самостійно, запросіть фахівця з фірми, яка надає послуги даного характеру. Існує велика кількість фірм, пріоритетним видом діяльності яких, є установка, перекодування і зміна кодових замків. В найкоротші терміни професіонали по замку визначать вид кодування і змінять код вашого замку, в обстановці повної конфіденційності.
Зверніть увагу
Ваші неправильні дії можуть призвести до блокування замка.