Як прикріпити лижні кріплення.

Катання на лижах - відмінний відпочинок і захоплюючий спорт, який неможливий без спеціальних пристосувань - лижних палиць, самих лиж і звичайно, кріплень, за допомогою яких лижі кріпляться до вашого взуття. Існує три основних види лижних кріплень, що підходять для різних видів катання, і якщо м'які кріплення практично не використовуються лижниками, то тверді й напівтверді кріплення використовуються повсюдно, і кожному лижнику потрібно навчитися їх закріплювати на черевиках.
Інструкція
1
Якщо у вас немає спеціальної лижного взуття, вам підійдуть металеві напівтверді кріплення у вигляді скоб, які кріпляться до лиж. Черевик утримується в скобі за допомогою спеціальних ременів і пряжок. Досить правильно затягнути ремені, застебнути пряжки, і кріплення готові. Але їх недолік полягає в недостатній міцності і великій вазі.
2
Краще всього вибрати для катання і навчання лижного спорту жорсткі кріплення , які виглядають як цілісний металевий каркас і надягають на спеціальні лижні черевики. Підбираючи такі кріплення , стежте за тим, щоб вони підходили до ваших лижних черевиків, а також перевіряйте їх якість і міцність - всі шипи повинні бути міцними, в металі не повинно бути тріщин, а дужка кріплення повинна міцно утримувати черевик. В крайньому випадку, дужку можна підігнати додатково або доповнити гумовими накладками.
3
Уравновесьте лижу на рівній поверхні - наприклад, на ребрі лінійки, щоб визначити її центр ваги. Помістіть кріплення на лижу так, щоб передній край скоби розташовувався на лінії центру ваги, а поздовжня вісь черевика в кріпленні, що проходить між великим і вказівним пальцями ноги і задньої точкою каблука, збігалася з такою ж віссю лижі.
4
Надівши кріплення на лижу, встановіть в нього черевик і перевірте, чи достатньо жорстко він сидить в кріпленні, і прилягають чи бічні краї скоби до рантьє черевика досить щільно. Для того щоб перевірити, чи не зміщується Чи каблук в бік від основної лінії лижі, закрутіть передній шуруп кріплення і вставте в нього черевик.
5
Переконайтеся, що все розташовано вірно, і прикрутіть кріплення залишилися шурупами, а потім виконайте отвори під шипи в підошві лижного черевика. Якщо у вас пластикові, а не дерев'яні лижі, перед тим як загвинчувати шурупи, залийте отвір епоксидною смолою або клеєм БФ.
6
Коли все буде готово, підніміть черевик разом з лижею, закріпленої на ньому. Якщо передня сторона лижі переважує задню, ви все зробили правильно.