Як зшити спідницю-американку. пишні спідниці американки Як зшити.

Пишна спідниця-американка будь-яку дівчинку зробить принцесою. Крій та шиття такої спідниці специфічні і вимагають грунтовної підготовки.
Інструкція
1
Визначтеся з довжиною спіднички і витратою матеріалу. Від загальної довжини спідниці відніміть 8 см (кокетка) і 3,5 см (рюші). Залишок розділіть навпіл. Верхній ярус повинен бути на 2 см коротше нижнього.
2
Для кокетки візьміть прямокутник сатину розміром приблизно 20 * 122 см (з урахуванням припусків на шви по 1 см і 0,5 см на згин).
3
Для верхнього ярусу розкроїте смугу приблизно 7м довжиною і 9см шириною. Розрахуйте тканину за формулою: 7 м/1,5 м * 0,09 м = 0,42 м, де 1,5 м - ширина відрізу. Якщо ваші дані відрізняються, підставте свої.
4
Для нижнього ярусу викроїте смугу приблизно 165 * 11 см. Формула розрахунку: 16,5 м/1,5 м * 0,11 м = 1,21 м, де 1,5 м - ширина відрізу.
5
Для рюшів приготуйте смугу 44 * 0,07 м завширшки. Можна розрахувати за формулою: 44 м/1,5 м * 0,07 м = 2,05 м (1,5 м - ширина відрізу).
6
Купіть тканину відповідно до цих розрахунків.
7
Наріжте рюші. Можете для цього докласти картонну смужку шириною 7 см до тканини, складеної вчетверо. Відрізуйте смугу, згортайте її рулончиком і акуратно відкладайте в сторону.
8
Таким же чином наріжте яруси. Для зручності скористайтеся картонними смужками завширшки ярусів.
9
Розкладіть смуги різних ярусів в різні купки. Має вийти чотири купки з тканиною.
10
Зберіть рюші в центрі смуги і закріпіть за допомогою лапки швейної машинки. Встановіть максимальний натяг верхньої нитки.
11
Накладайте смуги рюшів одну на іншу, не зшиваючи смуги між собою.
12
Зберіть рюші для нижнього ярусу і відкладіть в сторону, окремо від рюшів для верхнього ярусу.
13
Зберіть в кільця верхній і нижній яруси верхньої і нижньої спідниці. Прострочіть, закріпіть строчку на початку і в кінці. Слідкуйте, щоб кільця не перекручувалися. Покладіть яруси окремо один від одного.
14
Візьміть нижній ярус і рюші, розкладіть обличчям до себе. Накладіть рюші на самий край ярусу і пристрочите прямий рядком.
15
Повторіть операцію на верхньому ярусі.
16
Зберіть виворіт нижнього ярусу лапкою або встановіть максимальне натяг верхньої нитки. Зшийте верхній і нижній ярус, залишаючи припуски на шви.
17
Повторіть операцію для іншого комплекту ярусів.
18
Срежьте припуски до 0,5 см і приберіть нитку, яка збирала тканину в збірки.
19
Зберіть верхній край верхнього ярусу лапкою або встановіть максимальне натяг верхньої нитки.
20
Розріжте флізелін на дві смужки шириною по 5 см і приклейте до довгих краях прямокутника з сатину праскою. Вирівняйте краї ножицями.
21
Складіть прямокутник навпіл. Повинен вийти прямокутник 19см на 61см. Закріпіть шпильками, середину шва відзначте крейдою і відкладіть від неї 3 см. Поставте ще одну мітку.
22
Сшейте прямокутник в кільце, прострачівая від міток до країв.
23
Виверніть кокетку на обличчя і складіть навпіл. Обабіч повинна бути лицьова сторона. Притисніть згин, що не загладжуючи, і закріпіть шпильками.
24
Прострочіть тканину по колу в 3.2 см від згину. Потім ще раз в 2,5 см від першого рядка.
25
Прикладіть зібрану сторону спідниці до проклеенного, краю кокетки. Приметайте.
26
Сшейте кокетку зі спідницею, обробіть край.
27
Повторіть те ж саме для другої спідниці, пришивши її до іншого краю кокетки. У вас повинні вийти нижня і верхня спідниці, пришиті до країв зігнутою навпіл кокетки.
28
Розріжте стрічку на дві рівні частини. Пришийте стрічки зигзагом до гумки, на відстані 1,5-2см від країв.
29
Всуньте гумку в кокетку за допомогою шпильки. Зшийте краю гумки зигзагом, наклавши один на одного.
30
Акуратно обріжте гарячими ножицями краю стрічки по діагоналі. Зауважте стрічку бантом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IoC7588toN8
Зверніть увагу
Жінки з фігурою типу "Прямокутник" володіють вузькими плечима і вузькою талією. Часто дівчата цього типу злегка сутулі. Для такої фігури спідниця повинна обов'язково зробити акцент на талії і підкреслити стегна, надати якийсь обсяг і рельєф.