Як набрати голоси на конкурсах. Як набрати голоси при голосуванні на сайті.

Жага змагань і відчуття азарту супроводжували людству протягом усієї його історії, і сьогодні люди отримують не менше задоволення від участі в конкурсах і змаганнях, щоб виграти і отримати призи. Інтернет надає любителям конкурсів величезний простір вибору. На просторах мережі ви можете вибрати для себе конкурс на будь-яку тематику - найчастіше це фотографія, і якщо ви хочете виграти, дотримуйтесь ряду правил, які допоможуть набрати потрібну кількість голосів.
Інструкція
1
Дотримуйтесь правил конкурсу. Ваше фото повинно відповідати запропонованій темі, і головне - воно має бути вкрай високої якості, відрізнятися жвавістю, яскравістю кольорів і оригінальністю. Фотографія повинна привертати увагу - в іншому випадку, за неї ніхто не проголосує.
2
Придумайте для фотографії цікаву назву, продумайте описовий коментар і теги, за якими фотографію знаходитимуть в мережі. Опис до фотографії повинно бути коротким і незвичайним. Не пишіть до своєї фотографії занадто довгих коментарів.
3
Якщо фотографію для конкурсу ви завантажуєте в свій окремий мережевий альбом, помістіть його у верхній частині своєї особистої сторінки, щоб заходячи на сторінку, люди в першу чергу бачили альбом з конкурсною фотографією.
4
Ніколи не виставляйте фотографію на конкурс, якщо з моменту його початку пройшло декілька днів. Встигайте заявити свою участь в перші дні - тоді у вас з'явиться реальний шанс на виграш. Чим довше ваша фотографія буде знаходитися в конкурсі, тим більше людей на неї подивляться, і тим більше разів за неї проголосують.
5
Після того як фотографія пройде конкурсну модерацію, зверніться з проханням до своїх мережевим друзям і гостям вашої особистої сторінки на будь-якому соціальному ресурсі - дайте посилання на ваше фото на конкурс та попросіть за вас проголосувати.
6
Також ви можете попросити своїх знайомих і друзів передати іншим людям прохання проголосувати за вас - якщо вони погодяться, це призведе до вас нових відвідувачів, а значить принесе нові голоси. Чим більше людей бере участь в конкурсі, тим сильніше конкуренція, і тим більше голосів вам потрібно для перемоги.
7
Рекламуйте свою фотографію - робіть це грамотно. Наприклад, розміщуйте змістовні і цікаві коментарями під фотографіями інших авторів. Коментуйте від душі, прагнучи доставити приємне автору фото, і можливо, якщо ваші коментарі будуть на увазі під багатьма знімками, кількість відвідувачів вашої сторінки збільшиться.
8
Голосуйте за чужі фотографії, і інші користувачі і автори конкурсу голосуватимуть у відповідь. Будьте оригінальні і активні, і тоді ви підвищите свої шанси на перемогу.