Як зшити капор.

Жіночні і витончені головні убори, які були модними в позаминулому столітті, сьогодні відчувають підйом популярності - люди все більше симпатизують ретро-стилю. Ви можете спробувати свої сили в пошитті класичного жіночого капора , який підкреслював жіночу красу в 18 столітті. Для пошиття капора вам потрібно спеціальна колодка, відповідна формі капора з великими полями.
Інструкція
1
Візьміть Лекан для виготовлення каркасної основи, намочіть його і накладіть на колодку. Витягніть Лекан за формою колодки і закріпіть шпильками. Лекан, натягнутий на форму, просочіть розведеним клеєм сільвітозой, а потім просушіть. Коли каркас висохне, обріжте його по контуру.
2
Підберіть підходящу тканину для зовнішньої оббивки капора і наріжте її на шматки потрібного розміру. Окремий відріз зробіть для верхнього і нижнього полотна полів, а окремий - для головки капора . Почніть з драпірування головки, накладаючи на неї тканину по косій для найбільшої еластичності.
3
В процесі драпірування на рівних відстанях один від одного закладайте акуратні складки, щоб тканина лягала навколо каркаса рівно. Приметайте складки до каркаса голкою і ниткою, а потім пришийте, після чого візьміть новий відріз тканини для оббивки і обтягніть їй зовнішню, а потім внутрішню сторону полів.
4
Підберіть косу бейку в тон основної тканини і обшийте краю майбутнього капора , щоб вони були акуратними і рівними. Тепер продумайте, як ви прикрасите капор - раніше, коли цей головний убір вважався традиційним, його прикрашали широкими стрічками-мантоньеркамі і квітами.
5
Підберіть відповідний набір штучних квітів невеликого розміру або виготовте квіти своїми руками, а потім виготовте мантоньерку з використанням мереживних і атласних елементів. До прикраси мантоньеркі пришийте широкі стрічки, які будуть зав'язуватися під підборіддям. Пришийте до верхньої частини капора букет зі штучних квітів.
6
Не забудьте про подкладе капора - завдяки підкладали, головний убір набуває завершеного вигляду. Викроїте з підкладкової тканини внутрішню частину капора і сострочіть підкладковий ковпачок на машинці. Потім приколіть його зсередини до поверхні капора булавками і пришити потайним швом.