Як зшити капрі.

Капрі - один з тих фасонів брюк, які ніколи не вийдуть з моди, завдяки своїй універсальності і елегантності. Такі брюки підійдуть на будь-який вік і на будь-яку фігуру, а зшити їх зможе будь-яка людина, яка знає технологію крою та шиття, і вміє поводитися з швейною машинкою. Для того щоб зшити брюки-капрі 54 розміру з довжиною по боковому шву 85 см, вам буде потрібно 1,60 м еластичної тканини з шириною 150 см.
Інструкція
1
Крім тканини, вам буде потрібно клейовий флізелін або дублерин, а також гудзик і блискавка. Викрійку штанів-капрі перенесіть на лист кальки в натуральну величину, коректуючи мірки викрійки відповідно до розмірів людини, на якого ви шиєте.
2
Повністю побудувавши викрійку штанів, перезніміть окремо викрійку кишені, а потім перенесіть деталі викрійки на тканину, попередньо з'ясувавши, в який бік вона розтягується - уздовж або поперек. Викроюйте з тканини деталі, додаючи невеликі припуски на шви не більше 1,5 см з кожного боку.
3
Викроїте дві деталі передньої половини брюк, дві деталі задньої половини, дві деталі внутрішньої частини кишені, правий і лівий пояса, а також обтачку низу. Деталі пояса з вивороту оклейте флізеліном, щоб зміцнити їх, а також проклейте обтачку низу. Обробляйте деталі майбутніх брюк в правильній послідовності - починайте обробку з виточок.
4
Стачайте виточки по викрійці, а потім заутюжьте їх з вивороту, направляючи виточки до лінії середнього шва. Після цього прострочіть бокові шви, не доходячи до входів в кишені і нижнього розрізу. На передніх половинках брюк прокладете уздовж входу в кишеню декоративну строчку в 7 мм від зрізу. Приколіть до припуску входу в кишеню внутрішню мішковину кишені, а потім пришити її ниткою і голкою.
5
Настрочити кишеню з лицьового боку брюк, після чого сострочіть разом крокові шви. Вкладіть один в одного обидві половинки брюк лицьовими сторонами один до одного і сострочіть зрізи банта від розрізу блискавки до крокових швів, а потім пришийте до штанів застібку блискавку в залишений вище розріз.
6
До верхньої частини штанів пришийте пояса, а потім заутюжьте на пояс припуски швів притачивания. Складіть уздовж пояса, зшийте передні кінці і виверніть їх. Настрочити внутрішні сторони поясів від передніх до задніх виточок.
7
Візьміть еластичну тасьму, розріжте її на дві рівні частини і всуньте в куліскі пояса. Вище виточок настрочити кінці тасьми, а також внутрішні половинки пояса, що залишилися відкритими. Тепер прострочите задній середній шов брюк.
8
Обтачку низу з'єднайте з брюками лицьовими сторонами один до одного, а потім приколіть шпильками і пристрочите на машинці вздовж країв нижнього розрізу. Відверніть вниз верхній зріз обтачки навиворіт і прострочіть. Пришийте до штанів гудзик.