Як позбутися від блідості на обличчі.

При уповільненні кровотоку нормальний колір обличчя зникає, і шкіра стає блідою і млявою. Порушення в підшкірних судинах нормального кровообігу може бути пов'язано з емоційним і фізичним стресом. При тепловому ударі, коли все тіло піддається надмірного перегрівання, може також виникнути відтік крові від шкіри. При відсутності фізичної активності, після перенесення якого-небудь захворювання, при нестачі заліза в організмі шкіра обличчя також зберігає блідий колір.
Інструкція
1
Зволожуйте шкіру обличчя за допомогою фруктових кислот. Наріжте ківі кружечками і прикладіть їх на обличчя. Потримайте 15 хвилин. Потім обличчя помийте теплою водою. Можете таку ж процедуру проробити з яблуком.
2
Лікувальне голодування стимулює очищенню крові і позбавляє від блідості на обличчі. В основі лікувального ефекту голодування лежить стимуляція «загоюють» процесів в організмі, загибель всіх «хворих» клітин, швидке виведення токсинів, а також кінцевих продуктів обміну речовин. При тривалому голодуванні шкірний покрив повністю змінюється. Людина виглядає молодшою.
3
Зелений чай володіє не тільки ранозагоювальну властивістю, а й тонізуючу. Він швидко знімає набряклість шкіри і зволожує її. Власниці чутливої шкіри, яка жорстку воду з під крана просто не переносить, можуть вмиватися настояним зеленим чаєм. Для того щоб позбутися від нездорової блідості шкіри обличчя, а також поліпшити колір обличчя, протирайте щоранку обличчя, після вмивання кубиками льоду із замороженого зеленого чаю.
4
Терта морква прекрасно розгладить і освіжить вашу бліду шкіру, ожививши її рум'янцем. Для некрасивого і блідого кольору обличчя добре підійде морквяний сік. Протирайте обличчя морквяним соком по 2 рази на день.Прі цьому, якщо ваша шкіра має блідий колір, а ви хочете їй надати легкий і приємний ефект засмаги, то прикладайте до неї загорнуту в марлі натерту моркву, по 3 рази на тиждень, бажано, вранці і ввечері. Також, для додання блідій шкірі відтінку засмаги, візьміть дві столові ложки соку моркви і г обличчі рина - одну чайну ложку. Потім змішайте їх і протирайте обличчя кожен день, вранці і вечером.Возьміте однакову кількість тертого яблука і тертої моркви, змішайте та нанесіть на обличчя рівним шаром, на 15 хвилин. Ця маса добре зволожить бліду і в'яне шкіру. Додасть їй легкий рум'янець.
Корисна порада
Перевірте вміст заліза у вас в крові, недолік його може бути причиною блідості шкірних покривів.