Як відправити фото на мобільний.

Мобільні телефони пропонують своїм власникам широкі можливості, однією з яких є відправка фотографій будь-якому абоненту. Це дуже зручно, оскільки ви зможете відправляти яскраві моменти життя своєї родини батькам, які живуть далеко. Або ж, перебуваючи у відпустці в іншій країні, ви зможете не тільки розповісти, а й показати друзям, де ви зараз знаходитесь.
Інструкція
1
Для початку як у вас, так і у вашого одержувача повинен бути підключений інтернет. У більшості моделей телефонів настройка передачі мультимедійних повідомлень встановлена за замовчуванням і не вимагає додаткової настройки. Іншими словами, дана послуга MMS працює за технологією GPRS і, як правило, підключається одночасно з послугою GPRS.
2
Для підключення інтернету у вашому мобільному телефоні ви можете звернутися до відповідного салон зв'язку або зателефонуйте до безкоштовну інформаційну службу вашої мережі, де вам дадуть докладні інструкції по підключенню.
3
Якщо при відправці MMS на вашому стільниковому телефоні виходить помилка, значить дана послуга не підключена автоматично і її слід налаштувати самостійно. Для цього зверніться за консультацією в безкоштовну інформаційну службу вашої мережі. На ваш номер буде відправлено повідомлення з настройками. Збережіть в телефоні отримані настройки. Якщо модель вашого телефону не підтримує функцію автоустановки, заповніть поля вручну, використовуючи дані з отриманого повідомлення.
4
Для відправки фотографії в меню телефону виберіть «Повідомлення». Відкрийте «MMS-повідомлення», потім «Створити нове». Щоб додати фотографію, яку ви хочете відправити, відкрийте «Обзор». Виберіть потрібну фотографію, і вона автоматично виявиться у вікні повідомлення. Вкажіть номер телефону для відправки або знайдіть потрібного абонента у списку контактів. Натисніть «Готово» і відправте повідомлення.
5
Існує ще один спосіб відправки мультимедійних повідомлень. Знайдіть потрібну фотографію. Відкрийте «Функції», потім «Передати». Із запропонованих способів передачі виберіть «В повідомленні». Потрібне фото автоматично виявиться у вікні повідомлення. Вам залишається тільки вказати номер телефону адресата або знайти його у списку контактів. Відправте повідомлення.