Як вибрати розмір велосипеда.

Купуючи велосипед, покупці не завжди звертають увагу на такий важливий параметр, як розмір рами. А адже якщо велосипед не підійде вам за розмір у, то катання на ньому не тільки не принесе задоволення, а й перетворитися на суцільні муки, а то й травму.
Інструкція
1
Перше, що вам необхідно знати - кожна модель велосипеда має свою ростовку. Найчастіше зустрічаються розмір и від 16 до 24 дюймів, хоча багато виробників випускають рами з кроком в половину дюйма (наприклад, 16,5). Прийнято вважати, що розмір рами визначається відстанню, яке починається від осі каретки і триває до кінця підсідельною труби, однак цей параметр у різних виробників розрізняється. Так наприклад рама в 18 дюймів одного виробника відрізняється від рами в ті ж 18 дюймів в іншого.
2
Перш ніж придбати велосипед, виміряйте відстань між пахової областю та верхньою трубою. Воно повинно бути не менше 8-10 см. Це зроблено для того, щоб при різкому гальмуванні і зіскакуванні з велосипеда ви не змогли поранитися. Якщо ви віддаєте перевагу спокійний стиль катання, то можете знехтувати цим правилом, але купувати велосипед з відстанню менше 5 см все ж не варто.
3
Вибираючи вподобану модель, переконайтеся, що посадка є максимально зручною. Найголовніший недолік неправильної посадки - невисока швидкість руху і вічна втома.
4
Купуючи велосипед, зверніть увагу на сідло. Воно повинно бути налаштоване таким чином, щоб нога, розташована в нижньому положенні педалі, при русі повністю випрямлялася. В іншому випадку доведеться придбати сідло більшого розмір а.
5
Переконайтеся, що при катанні ви вільно дістаєте руками до керма, інакше через неправильне положення можуть виникнути болі в спині. Переконайтеся, що вам не хочеться відхилитися назад або ще більше нагнутися вперед.
Корисна порада
Якщо ви визначилися з моделлю велосипеда і хочете замовити його через інтернет, то попередньо катайтеся на ньому в звичайному магазині, влаштувавши велосипеду тест-драйв. В іншому випадку може статися так, що вподобана модель вам не підійде, і ви замість задоволення будете відчувати постійний дискомфорт.