Як налаштувати роутер самостійно.

У разі використання ноутбука або нетбука в домашніх умовах, найрозумніше встановлювати власну бездротову мережу. У цьому вам допоможе Wi-Fi роутер або маршрутизатор.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер.
Інструкція
1
Природно, не варто бігти в магазин і купувати перший вподобаний Wi-Fi маршрутизатор. Потрібно ретельно підійти до вибору даного обладнання. Зверніть увагу на дальність розповсюдження бездротового сигналу. Уточніть, чи може вибране вами обладнання працювати спільно з вашими ноутбуками. У даному випадку мова йде про типи безпеки і передачі радіосигналу.
2
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор з відповідними характеристиками. Встановіть цей пристрій таким чином, щоб існувало якомога менше перепон для успішного поширення сигналу. З'єднайте маршрутизатор з ноутбуком, використовуючи мережевий кабель. Для цієї мети в обладнанні існує порт Ethernet (LAN).
3
З'єднайте кабель інтернету з Wi-Fi маршрутизатором через порт Internet (LAN). Відкрийте браузер у вашому ноутбуці. Заповніть його адресний рядок IP-адресою бездротового обладнання. Його ви можете знайти в інструкції.
4
Відкрийте меню "Налаштування мережі» або Internet Setup Settings. У цьому меню досить багато підпунктів. Які з них слід заповнити і як, уточніть у фахівців вашого провайдера. Обов'язково збережіть зміни.
5
Відкрийте меню "Налаштування бездротової мережі» або Wireless Setup Settings. Частина параметрів цього меню заповнюється у довільній формі. Це стосується імені та пароля вашої бездротової точки. А от у пунктах «Тип радіосигналу» і «Тип безпеки» слід вказати ті параметри, з якими буде працювати бездротовий адаптер ноутбука.
6
Після застосування заданих параметрів перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Іноді для цього потрібно повністю знеструмити обладнання.
7
Переконайтеся, що зв'язок з сервером провайдера встановлена. Вимкніть кабель ноутбука від маршрутизатора. Підключіться до бездротової точки доступу, створеної маршрутизатором.