Як відіпрати чорнило. Чим відіпрати чорнило з одягу.

Хоча б раз у житті ми бруднили свій одяг чорнилом від ручки. Відіпрати їх не так вже й просто. Все залежить від хімічного складу чорнила. Є кілька способів, які допоможуть вам в домашніх умовах впоратися з чорнильними плямами.
Вам знадобиться
  • Етиловий спирт, ацетон, пральний порошок, бензинове мило, лимонний сік
Інструкція
1
За допомогою універсального розчину ви можете відіпрати будь-який тип тканини від чорнила. Змішайте етиловий спирт і ацетон в пропорції один до одного. Нанесіть отриману рідину на пляму і потріть його. Потім виперіть звичним способом. Якщо ж пляма старе і у вас не виходить його видалити, то отриманий розчин нанесіть на пляму, а потім погладьте праскою.
2
Якщо ви забруднили річ, яка складається з шовку або шерсті, то не варто зневірятися. За допомогою бензинового мила і його концентрованого розчину з легкістю можна вивести чорнильна пляма. Після того, як пляма видалено, обов'язково виперіть річ в звичайному порошку.
3
забруднити сорочку замочіть в молоці на пару годин. Потім виперіть порошком. Якщо ви поставили пляму на куртці або вітровці, то видаліть його за допомогою лимонного соку. Потріть пляма лимонним соком, потім виперіть.
4
Якщо не вдалося вивести пляму з першого разу, то змішайте лимонний сік разом і порошком і повторіть свою спробу. Після верхній одяг необхідно випрати звичним способом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WPPqVO19CwQ
Корисна порада
Спиртом можна прибрати сліди кулькової ручки практично з будь-якого виду тканини, крім шифону.