Як об'єднати два комп'ютери в локальну мережу.

Об'єднання персональних комп'ютерів в мережа дозволяє обмінюватися даними, не витрачаючи на це інтернет-трафік. Також локальна мережа дає можливість користуватися загальним інтернетом і принтерами.
Інструкція
1
Придбайте мережеві карти. Встановіть їх у ваші персональні комп'ютери. Далі скачайте оновлені драйвера з сайту виробника і «поставте» їх.
2
Простягніть від одного комп'ютера до іншого пат-корд (спеціальний кабель для об'єднання комп'ютерів в локальну мережа ). З'єднайте їх. На мережевих картах повинна загорітися лампочка.
3
Тепер потрібно налаштувати мережеві карти на обох ПК. Зайдіть в «Пуск», далі в «Панель управління» і в «Мережеві підключення». Відкрийте властивості підключення по локальній мережі і далі TCP/IP. Потрібно встановити IP-адресу. На першому комп'ютері потрібно прописати 192.168.0.1, на другому - 192.168.0.2. Маска підмережі у обох комп'ютерів однакова за замовчуванням: 255.255.255.0. Збережіть.
4
Правою кнопкою мишки клацніть по «Мій комп'ютер» і зайдіть у властивості. Потрібно встановити однакову робочу групу для обох комп'ютерів, наприклад, Work. Зауважте, що імена комп'ютерів мають бути різними.
5
Необхідно перевірити підключення комп'ютерів. Зайдіть в «Пуск» -> «Виконати» і наберіть ping 192.168.0.1 -t для другого комп'ютера або ping 192.168.0.2 -t для першого комп'ютера. Якщо з'явилося «Відповідь від ...», значить комп'ютери успішно підключені.
6
Можна встановити загальний доступ до файлів. На папці клацніть правою кнопкою мишки і зайдіть у властивості. Поставте галочку «Відкрити спільний доступ до цієї папки».
7
Зайдіть «Панель управління», далі в «Принтери і факси». Виберіть необхідний принтер і зайдіть в його властивості. Поставте галочку, що дає доступ другого комп'ютера до цього принтера.
8
Також можна встановити загальний доступ до інтернету. На комп'ютері з адресою 192.168.0.1 зайдіть в властивості інтернет-підключення та дозвольте загальний доступ. На другому комп'ютері встановіть в рядку «шлюз» адреса першого комп'ютера, тобто 192.168.0.1. DNS-сервер також вкажіть 192.168.0.1.