Як вивчити англійську граматику.

Вивчення англійської граматики - як правило, справа нудне і нудне, однак нехтувати ним ні в якому разі не можна. Але ось підвищити ефективність вивчення і зробити процес максимально простим і цікавим можна, використовуючи для цього декілька запропонованих нижче порад.
Інструкція
1
Почніть освоєння англійської граматики в тому темпі, який підходить саме вам. Не зупиняйтеся на вивченні однієї теми надовго, але і не женіться за швидкістю, адже тверде знання основ набагато важливіше, ніж поверхневе знайомство з усіма граматичними структурами.
2
Використовуйте різні наочні таблиці та ілюстрації, адже так граматичні правила краще запам'ятовуються і залишаються в пам'яті. При цьому ви самі формуєте вдалі схеми для викладу нового матеріалу.
3
Закріплюйте вивчене правило написанням багаторазових пропозицій. Чим складніше правило, тим більше прикладів вам необхідно придумати. Намагайтеся брати приклади з життя - так правило краще запам'ятовується. Не використовуйте готові вправи, адже вони не розвивають навички самостійної роботи. Якщо придумати свою пропозицію вам складно, можна взяти готове з підручника і замінити кілька слів придуманими.
4
При вивченні англійської граматики використовуйте метод «часткового перекладу». Суть цього методу полягає в тому, що вам не треба перекладати англійською кожне речення цілком. Ви перекладаєте тільки ту його частину, в якій використовується граматичне правило. Це дозволяє не відволікатися на незнайомі слова і цілком зосередиться на новому матеріалі.
5
Використовуйте при освоєнні граматичних правил і конструкцій пісні, вірші та фільми. Цей метод дозволить поєднати приємне з корисним, допоможе ефективно засвоювати нові граматичні конструкції, використовуючи при цьому улюблені твори.
6
Читайте якомога більше книг в оригіналі. На перший погляд здається, що читання книг не впливає на вивчення граматики, але це не так. Постійно читаючи літературу, ви тим самим мимоволі запам'ятовуєте правильні граматичні моделі.