Як налаштувати підключення комп'ютера до телевізора. Як підключити та налаштувати телевізор до комп'ютера.

Нерідко люди задаються метою підключити телевізор до системного блоку комп'ютера або ноутбука. Для цього можна використовувати масу способів і пристосувань, але кінцевий результат залишається однаковим.
Вам знадобиться
  • Кабель DVI-HDI.
Інструкція
1
Давайте спочатку знайдемо відповідні роз'єми в телевізорі й комп'ютері. Відеокарти, як правило, наділені двома основними типами портів для передачі відеосигналу: VGA і DVI. Іноді порівняно старий порт DVI замінює його сучасний аналог - HDMI.
2
В сучасних ЖК і плазмових телевізорах можна знайти від 3 до 6 всіляких роз'ємів для прийому відеосигналу. Найчастіше це такі типи: звичайний антенний вхід, VGA, HDMI і SCART. Здавалося б, саме розумне рішення - знайти кабель VGA-VGA і з'єднати телевізор з комп'ютером. Спосіб є одним з найзручніших. Але він має один суттєвий недолік - порт VGA передає тільки аналоговий сигнал.
3
На щастя, існують спеціальні кабелі, що дозволяють з'єднувати між собою канали DVI і HDMI. Ось на них ми і зупинимося.
4
Підключіть вибраний кабель до відеокарти комп'ютера і роз'єму в телевізорі. Включіть обидва пристрої. Після завантаження операційної системи на дисплеї телевізора буде відображатися картинка робочого столу. Якщо ви бачите всі ярлики і курсор мишки, то функція дублювання екранів вже активна. В даному випадку на цьому етапі можна завершити настройку телевізора і ПК.
5
Якщо ви бачите тільки фонову картинку, то у вас існує декілька варіантів. Відкрийте панель управління, перейдіть до меню «Обладнання та звук» і виберіть пункт «Налаштування дозволу екрану».
6
У верхній частині нового вікна ви побачите зображення двох дисплеїв. Якщо ви хочете передавати на телевізор сигнал, аналогічний основному монітора, то активуйте функцію «Дублювати ці екрани».
7
Якщо ваша мета - збільшення області робочого столу, то виберіть пункт "Розширити цей екран». В даному випадку ви отримуєте можливість використовувати обидва дисплея незалежно один від одного.
8
Якщо ви використовуєте порт DVI комп'ютера , то для передачі звуку на телевізор вам знадобиться кабель зі звуковим роз'ємом на обох кінцях.
Щоб налаштувати підключення телевізора до стаціонарного комп'ютера необхідно враховувати кілька нюансів. В основному це стосується вибору типу з'єднання двох вищеперелічених пристроїв.
Вам знадобиться
  • - кабель VDI-HDMI.
Інструкція
1
Вивчіть роз'єми, розташовані на вашому телевізорі і системному блоці. Визначте відповідні типи. Пам'ятайте про те, що можна з'єднати не тільки ідентичні канали. Для забезпечення найкращої якості зображення, переданого на телевізор, рекомендують використовувати цифрові канали передачі даних, наприклад VDI і HDMI.
2
Виберіть роз'єми, через які ви будете з'єднувати телевізор з системним блоком. Зазвичай здійснюють з'єднання DVI порту відеокарти з роз'ємом HDMI телевізора. Для цього вам буде потрібно перехідник DVI-HMDI і кабель HDMI-HDMI. З'єднайте за допомогою цих пристроїв телевізор з відеокартою ПК.
3
Включіть обидва вищевказаних обладнання. Обов'язково відкрийте меню налаштувань телевізора і виберіть потрібний порт, з якого буде прийматися сигнал. Тепер приступите до налаштування параметрів відеоадаптера комп'ютера.
4
Якщо ви використовуєте телевізор без монітора, то налаштувати необхідно тільки дозвіл екрана. В Windows Seven клікніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт «Дозвіл екрану». Встановіть підходяще дозвіл і натисніть кнопку «Застосувати».
5
Якщо ж ви хочете синхронно використовувати телевізор і монітор, то виконайте детальну настройку. Спочатку визначте, який з пристроїв буде основним. Клацніть на його графічному зображенню в меню «Дозвіл екрану» та активуйте параметр «Зробити цей дисплей основним».
6
Тепер виберіть параметри роботи другого дисплея. Для виведення однакового зображення на монітор і телевізор виберіть функцію «Дублювати екран». Для використання цих пристроїв у різних цілях виберіть функцію «Розширити екран». Це дозволить одночасно запускати різні програми і додатки на обох дисплеях. Ця функція використовується найчастіше в домашніх умовах.