Як відзначати Різдвяний святвечір.

Напередодні Різдва віряни відзначають святвечір . Це церковне свято. У Росії його прийнято відзначати в ніч на 7 січня, а в деяких країнах - 24 грудня. У цей день люди готуються до зустрічі Різдва Христового.
Інструкція
1
Раніше на Русі в цей день деякі читали молитви прямо в будинку, деякі ходили до церкви. Будинки клали на стіл хліб, запалювали свічки. Сніп ставили і перед іконою. Розкладали усюди сіно і солому. Хліба повинно було бути в будинку в достатній кількості.
2
Знайте, що в святвечір не можна приймати їжу до першої зірки.
3
Увечері сходіть у церкву на святкову службу. Якщо немає можливості відвідати церкву, вмикайте телевізор. У прямому ефірі ви побачите богослужіння і зможете долучиться до таїнства.
4
Після відвідин церкви розговляйтеся. Не можна вживати в їжу відразу торти або м'ясні страви. Потрібно з'їсти сочиво, яке готують заздалегідь. Воно складається з злакового узвару і солодощів. Злаки можна взяти будь-які: пшоно або сочевиця, жито або рис. Солодкої складової сочива можуть бути мед або фрукти.
5
Постарайтеся провести час в тиші. Навіть приймати їжу слід, зберігаючи мовчання.
6
Це свято символізує смиренність, оновлення. Тому приділіть час роздумів про душу, своє життя, вчинках.
7
Ні в якому разі в цей день не дозволяйте запанувати пристрастям, емоціям. Не можна лаятися і злитися. Намагайтеся чинити так, щоб відчути умиротворення і заспокоєння. Читайте більше молитви.
8
На наступний день, тільки в Різдво Христове, можна радіти і веселитися. Накрийте святковий стіл - на ньому все має бути в достатку. Готуйте найсмачніші і улюблені страви. Можна приготувати і м'ясо, і рибу. У цей день закінчено пост. Зустрічайте гостей і пригощайте. Будьте гостинним господарем.