Як прищепити дитині любов до навчання.

Батькам хочеться, щоб дитина вчилася не по примусу, а відчуваючи потребу в отриманні знань. Тільки в цьому випадку можна домогтися хороших результатів, засвоїти навички самостійної роботи і стати грамотним людиною.
Інструкція
1
Щоб у дитини з'явилося бажання ходити в школу, добре вчитися, потрібно мотивувати його на навчання. Поговоріть з ним і з'ясуйте, який навчальний предмет цікавить його більше інших. Порадьте, яку додаткову довідкову літературу варто прочитати.
2
Розкажіть йому про необхідність участі в різних олімпіадах або науково-практичних конференціях. Якщо діти бачать бачать результати своєї навчальної діяльності, то це сприятиме прагненню краще вчитися.
3
Хваліть дитину. Радійте його успіхам в навчанні .
4
Заохочуйте дітей за хороші результати навчальної діяльності. Купуйте нові книги або сходіть разом в театр.
5
Якщо ваша дитина любить літературу, багато читає, поїдьте з ним на батьківщину поета, наприклад, в Тархани. Це буде стимулювати його до більш глибокого вивчення відомостей про життя і долю поета.
6
Поговоріть з дітьми про те, яка професія їх цікавить. Розкажіть про те, з яких предметів потрібно буде їм здавати іспити. Порадьте глибше вивчати їх.
7
Поговоріть зі своєю дитиною про силу волі, про виховання характеру. Вирішіть разом з ним, яких результатів і в які терміни він би хотів досягти. Складіть план дій, необхідних для досягнення поставлених цілей. Обговорюйте з ним вечорами, чого він зміг добитися на даний момент, а що ще належить зробити.
8
Обговоріть необхідність регулярного виконання домашнього завдання. Допомагайте йому в разі утруднення або порадьте за допомогою звертатися до словників і довідників. Адже якщо школяр не розуміє того, що вчить, бездумно зубрить навчальний матеріал, навряд чи але довгий час зможе зберегти інтерес до отримання знань.
9
Позитивний приклад завжди сприяє прагненню вчитися краще. Якщо старший брат закінчив школу з медаллю або тато добре вчився, розкажіть про це. Висловіть упевненість в тому, що і він зможе домогтися багато чого в навчанні .
10
Влаштуйте для школяра зручне робоче місце, де буде все знаходитися під рукою. Слідкуйте за його режимом дня. Це також сприятиме хорошій і продуктивної навчальної діяльності.