Як збільшити файлову систему.

Після установки операційної системи Windows 7 багато користувачів зіткнулися з несподіваною трудністю - браком вільного місця на жорсткому диску. Справа в тому, що «Сімка» займає набагато більше місця, ніж Windows XP.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Для збільшення розміру локального диска існує величезна кількість способів. Крім штатних засобів, операційних систем мається маса спеціальних програм і утиліт, створених для роботи з жорсткими дисками. Ми розглянемо декілька різних прикладів зміни розміру розділу локального диска.
2
Почнемо, мабуть, з налаштування параметрів розділів при установці операційної системи Windows 7. Це найбільш розумний метод, тому що він дозволяє зробити всі операції «в одному вікні».
3
Вставте диск з Windows 7 в ваш дисковод. Увімкніть комп'ютер і натисніть кнопку F8. Це необхідно для виведення на екран додаткового меню завантаження. Виберіть привід, що містить інсталяційний диск і натисніть клавішу Enter.
4
Запускається програма установки операційної системи. Пропустіть кілька пунктів настановного меню, поки не з'явиться вікно, що містить список локальних дисків. Тут починається найцікавіше. Збільшити розмір одного з розділів можна таким способом: видалити два розділу і створити нові, що відрізняються розмірами від перших.
5
Натисніть кнопку «Налаштування диска». Оберіть розділи, розмір яких потрібно змінити, і натисніть кнопку «Видалити». Натисніть кнопку «Створити» і задайте розмір майбутнього диску. Повторіть цю операцію ще кілька разів (в залежності від кількості нових розділів). Продовжіть установку операційної системи.
6
Для зміни розділу локального диска без переустановки ОС ми будемо використовувати спеціальну програму. Встановіть утиліту Partition Manager тієї версії, яка відповідає вашій операційній системі. Перезавантажте комп'ютер.
7
Запустіть програму. Відкрийте вкладку «Майстра» і перейдіть до пункту «Швидке перерозподіл вільного місця». Натисніть кнопку «Далі». Виберіть пару локальних дисків, між якими ви хочете розподілити вільний простір. Вкажіть їх майбутні розміри.
8
Натисніть кнопку «Застосувати», розташовану на головній робочої панелі програми. Дочекайтеся закінчення операції.