Як підключити два комп'ютери через комутатор.

Створювати локальні мініатюрні локальні мережі досить просто. Але необхідно вміти правильно налаштувати всі пристрої, щоб необхідні комп'ютери або ноутбуки отримували доступ до мережі інтернет.
Вам знадобиться
  • Мережевий комутатор.
Інструкція
1
Давайте розглянемо ситуацію, в якій вимагається підключити до інтернету два комп'ютера , використовуючи для їх зв'язки мережевий комутатор з підтримкою функції роутера. Ці пристрої нескладно знайти у вільному продажу. Коштують вони порівняно дешево.
2
Встановіть мережевий комутатор в квартирі. При бажанні, його можна сховати від сторонніх очей. Врахуйте, що вам необхідно буде проводити до нього мережеві кабелі.
3
Підключіть до вибраного обладнанню обидва ваших комп'ютера . Використовуйте для здійснення цього процесу порти LAN (Ethernet) комутатор а.
4
Застроміть кабель з'єднання з інтернетом в порт WAN (Internet) комутатор а. Включіть обидва комп'ютера і відкрийте браузер на одному з них. Перегляньте інструкцію з експлуатації мережевого комутатор а. Знайдіть його IP-адресу. Введіть це значення в адресний рядок браузера.
5
Тепер на екрані відображається головне меню налаштувань комутатор а. Знайдіть пункт Internet Setup Setting (Налаштування з'єднання з інтернетом). Змініть параметри підключення на ті, які рекомендує використовувати ваш провайдер. Можете відвідати його офіційний форум для уточнення параметрів налаштувань. Перезавантажте обладнання.
6
Переконайтеся в тому, що комутатор отримав доступ до інтернету. Перевірте наявність доступу в інтернет на обох комп'ютера х. Якщо його немає, то необхідно самостійно налаштувати параметри мережевого підключення.
7
Відкрийте властивості адаптера, який підключений до комутатор у. Перейдіть до налаштувань протоколу TCP/IP. Введіть в пункт «Основний шлюз» IP-адреса комутатор а. Аналогічну операцію проведіть з пунктом «Бажаний сервер DNS». Задайте для цього комп'ютера IP-адресу, що відрізняється від адреси комутатор а тільки четвертим сегментом.
8
Повторіть алгоритм, описаний в сьомому кроці, з настройками другого комп'ютера . Переконайтеся в наявності доступу до інтернету.
Щоб усунути такий недолік Ethernet, як одночасна відсилання пакетів на всі адреси в мережі, можна використовувати спеціальні пристрої - комутатори (switch). Вони запам'ятовують всі адреси робочих пристроїв і станцій, і фільтрують трафік за призначенням - здійснюють відсилання в момент відкриття порту і призначення пакету даних.
Вам знадобиться
  • Комутатор, обтискний пристрій для кабелю, наконечники, технічна документація на комутатор.
Інструкція
1
Підключити комутатор до блоку живлення. Включити блок живлення в розетку.
2
Підключити до комутатора мережеву карту комп'ютера за допомогою мережевого кабелю. Провід кручений пари необхідно оснастити наконечниками, живити контакти згідно з наведеною у технічній документації комутатора електричній схемі.
3
Провести налаштування мережевої карти. Для цього натиснути мишкою на клавішу «Пуск» і вибрати вкладку «Панель управління». У ній активувати розділ «Мережа та мережеві підключення». У новому меню вибрати «Мережеві підключення» і вказати мережеву карту за допомогою правої кнопки миші. Якщо мережева карта одна - все одно виділити її і натиснути кнопку ОК.
4
Вибрати «Підключення по локальній мережі», потім активувати вкладку «Властивості». За допомогою смуги прокрутки вибрати внизу списку «Протокол Інтернет (TCP/IP)». Активувати кнопку «Властивості».
5
Прописати у вкладці «Загальні» IP адресу і маску підмережі - IP-адреса 192.168.0.2 і маска підмережі 255.255.255.0. Підтвердити правильність набору і натиснути «OK».
6
Перевірити роботу встановленого комутатора за допомогою службової команди ping. Вказати мережеву адресу комп'ютера в робочій мережі і задати відсилання пакета даних: ping 192.168.0.2 -t. Функція «-t» означає нескінченний обмін пакетами даних. Щоб його перервати, натисніть Ctrl + C. У діалоговому вікні програма повідомить про втрати при передачі даних і швидкості обміну.
Зверніть увагу
Неправильно виконана розводка кабелю заблокує мережеву роботу користувачів даної групи.
Корисна порада
Можна потрапити в «мережеві підключення» активувавши значок мережі в треї внизу екрану. У вкладці вибрати кнопку «Властивості» і натиснути її лівою кнопкою миші.