Як намалювати красиві брови. Як намалювати красиво і акуратно.

Брови ідеально правильної форми зустрічаються дуже рідко. Але існують методи корекції, що дозволяють зробити їх привабливими і акуратними. Щоб намалювати красиві брови, потрібно лише намітити контури, ідеально вписуються у форму вашого обличчя.
Інструкція
1
Уважно вивчіть правила, дотримуючись яких ви визначите індивідуальну форму своїх брів. Вона багато в чому залежить від обрисів особи. Наприклад, для овального підійдуть злегка дугоподібні довгі брови, для круглого - трохи підняті, для довгастого - широко розставлені прямі, для квадратного - дугоподібні і високо підняті, а для трикутного - трохи закруглені.
2
Добре промийте руки і підготуйте всі необхідні інструменти: пінцет, олівець, тіні, ватні тампони і дезінфікуючий розчин.
3
Ретельно протріть брови розчином.
4
Дивлячись у дзеркало, встановіть контурний олівець вздовж лінії, що проходить по правій стороні носа і дотичної з куточком ока. Волоски брів, розташовані по ліву сторону, слід акуратно видалити пінцетом. Потім встановіть олівець від крайньої зовнішньої точки правого ока до правого куточка губ. Розташовані в бік вуха волоски також потрібно видалити.
5
Тепер визначте найвищу точку. Вона знаходиться на відстані дві третини від внутрішнього куточка брови.
6
Намітьте олівцем ту форму брови, яка на ваш погляд красива. Уважно подивіться в дзеркало і переконайтеся, що вона поєднується з контурами обличчя.
7
Щоб намалювати красиві брови, можна використовувати тіні або олівець.
8
Застосовуючи тіні, ви можете регулювати яскравість кольору і зробити його злегка свіже, не надаючи видимих контурів. Якщо хочете зробити брови яскравими з чіткими контурами, використовуйте олівець. Відтінки вибирайте в залежності від власних уподобань, а також кольору очей та обличчя.
9
Щоб намалювати красиві брови, намагайтеся робити їх симетричними. Дуже акуратно і уважно наносите тіні і промальовувати контури. Якщо не своєму розпорядженні достатній час, краще всього не використовувати контурний олівець. Намітити абсолютно ідентичні обриси швидко можна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WPj-FNpNXWY