Як зробити рамку для фото.

Зроблена своїми рука річ завжди несе позитивну енергетику. Адже майстер в роботу вкладає частинку своєї душі. Таку річ приємно дарувати і отримувати в подарунок. Один з варіантів застосування свого творчого таланту - це зробити рамку для фото своїми руками.
Вам знадобиться
  • Листи кольорового картону, мереживо, лінійка, олівець, канцелярський ніж, ножиці.
Інструкція
1
Вирізуєте з листа кольорового картону потрібну вам за розміром і формою рамку (прямокутник, овал, коло і т.д.). При розрахунку розміру рамки враховуєте розмір фото графії і бажану ширину рамки. З листа картону іншого кольору вирізаєте фігуру, більше на сантиметр по висоті і ширині.
2
З виворітного боку отриманої фігури викреслюють місце під фото графию таким чином, щоб товщина рамки вийшла однаковою в дзеркальному відображенні (права і ліва, верхня і нижня частини). Акуратно вирізаєте місце під фото канцелярським ножем. Ту ж операцію проводите і з другої заготівлею картону, що має інший колір.
3
Отриману першу заготовку рамки, меншу за розміром, декоруєте мереживом. Можна взяти відрізок мереживний стрічки у формі трикутника і оформити край рамки таким чином, щоб необроблені краї мережива заходили в загині за краї рамки (як це проілюстровано на фото графії). Загини мережива приклеюєте за допомогою клею до виворітного стороні рамки. Залишаєте до зчеплення мережива з картоном.Такім же чином можна додати декоративні елементи з мережива на інші ділянки рамки (зовнішні і внутрішні краї рамки).
4
Після фіксації загинів мереживного полотна на виворітного стороні заготовки рамки, обидві заготовки, зроблені з різних кольорів картону, склеюєте між собою. Для цього тонким шаром наносите клей на виворітну сторону меншої за розміром заготовки рамки. Клей повинен лягти рівномірно й по всій поверхні. На підготовлену таким чином першу заготовку рамки кладете лицьовою стороною вниз другу заготовку, поєднуючи по вирізаним фігурам для фото графії. Притискуєте по всій поверхні, уникаючи ковзання. Можна використовувати як преса важку книгу. Залишаєте до повного висихання.
5
Для виготовлення кишені для фото графії (задньої стінки фото рамки) можете використовувати той же кольоровий картон. А можете взяти альбомний аркуш або лист паперу. Вирізуєте з аркуша паперу фігуру, відповідну розмірам отриманої рамки. Для розмітки місця під фото графию можна поєднати отриману рамки з аркушем паперу і олівцем перенести фігуру як через трафарет. Додатково залишаєте для розміщення фото графії ще по 0,5 см від зазначених меж фото графії. На нижній і бічні краї конверта наносите клей до отриманої позначки. Потім цей лист приклеюєте до виворітного стороні рамки. Кладете під прес і залишаєте до повного висихання клею.
Корисна порада
Лист паперу для кишені під фотографію можна зробити в висоту менше висоти самої рамки. Так буде зручніше діставати і поміщати фотографію в рамку. Так само для цієї кишені можна використовувати відповідний за розміром файл.