Як встановити антену на даху. телевізійну антену на дах будинку.

Якщо кімнатна антена не забезпечує оптимальну якість передачі телевізійних каналів, то більш доречним буде придбати і встановити вуличну антену . Установка антен на даху на перший погляд здається досить важкою справою, але насправді практично кожен обиватель зможе зробити це власноруч.
Вам знадобиться
  • - вулична телевізійна антена;
  • -телевізіонний кабель (подовжувач);
  • - молоток;
  • - ізоляційна стрічка;
  • - скоби і маленькі цвяхи;
  • - розгалужувач, дриль.
Інструкція
1
Уточніть в службі управління житлово-комунального господарства або в керуючої компанії, яка займається обслуговуванням вашого будинку, чи можете ви встановити на даху багатоквартирного будинку телевізійну антену . Якщо ви проживаєте в приватному будинку, то тоді перший крок вам варто пропустити.
2
Отримавши доступ на дах, закріпіть там антену таким чином, щоб вона могла без перешкод приймати сигнал. Якщо дах пласка і на ній немає додаткових споруд, то в такому випадку ви зможете встановити антену ближче до її краю і отримувати оптимальний телевізійний сігнал.Встречаются такі місця, де відбитий сигнал приймається більш якісно, ніж основний (відображення від многоетажногобетонного будинку, який знаходиться ззаду чи збоку від телецентру, який закритий від вас іншим бетонним будинком). У «закритою» зоні краще застосовувати кронштейни з анкерними болтами. Вартість такого кронштейна 8-10 доларів.
3
Закріпіть антену і почніть прокладати кабель до своєї квартири. Закріплюйте його пластмасовими скобами, які фіксуються за допомогою невеликих цвяхів. Тягніть кабель в квартиру, робити це бажано поверху, так як в такому випадку кабель буде непомітний. Протягнете кабель в квартиру, можливо вам доведеться просвердлити у двері в квартиру дірку відповідного діаметру. Якщо у вас кілька телевізорів, то використовуйте розгалужувач. Антена на даху здатна забезпечувати якісний сигнал відразу для декількох джерел.
Зверніть увагу
Вуличні антени можуть забезпечити вельми гідну якість відображуваної картинки, однак якщо ви хочете дивитися більшу кількість тематичних каналів, то тоді вам варто підключиться до супутникового або кабельного телебачення (аналоговому або цифровому, залежно від можливості вашого телевізора).
Корисна порада
Будьте уважні: Заводите кабель таким чином, щоб він надалі нікому не заважав і в сусідів не виникло б бажання його обірвати.