Як відкрити комп'ютерний сервіс.

Комп'ютерний бізнес - один з найприбутковіших і вигідних. Незважаючи на високу конкуренцію в цій сфері бізнесу, відкриття комп'ютерного сервісу є безпрограшною бізнес-ідеєю. Комп'ютери стали невід'ємною частиною нашого життя, і в наш час як ніколи в ціні ремонт комп'ютерів, встановлення програмного забезпечення та софта, лікування системи від вірусів або, скажімо, відновлення даних.
Інструкція
1
Перш за все, вам потрібно подумати про те, щоб ваш новий сервіс відрізнявся від конкурентів у пропонованих послугах. Приміром, додатково до стандартного пакету послуг можна додати обслуговування корпоративних клієнтів, а також наявність консультаційного центру, де ваші клієнти можуть отримати відповіді на всі питання по телефону, в режимі онлайн або по е-майл.
2
Надалі можна розглянути такі варіанти, як створення і підтримка web-сайтів будь-якого рівня складності, а також навчальні курси для вивчення комп'ютерної грамотності або модного нині напрямки web-розробок.
3
На початковому етапі для відкриття комп'ютерного сервісу вам не будуть потрібні скільки-небудь серйозних фінансових вкладень. Упор слід робити на професіоналізм, якість послуг і оперативність, які очікують клієнти від подібного роду послуг. В цілому, кількість початкового вкладення залежить від того, на чому ви збираєтеся робити перші кроки в цьому напрямку. В тому випадку, коли початком буде обслуговування клієнтів на дому та консультації з різних питань, вам знадобиться лише невелике приміщення під офіс, а також один-два менеджера, які стануть приймати замовлення по телефону і в режимі онлайн. При необхідності недорого закуповувати комп'ютерне «залізо» ви можете за домовленістю з оптовими складами з комплектуючими деталями.
4
Надання швидкої комп'ютерної допомоги - справа дуже прибуткова. В простих випадках вона оцінюється в районі 500 рублів; відповідно, більш складні операції коштують дорожче. Ваші співробітники спочатку можуть працювати по відрядній оплаті, приносячи вам з кожного замовлення певний відсоток. Головне - це знайти професіоналів у своїй справі, пунктуальних і відповідальних. Також важливо розробити схему зв'язку майстрів з менеджером-оператором, що приймає замовлення. Кількість працівників залежить від тих масштабів, які ви маєте намір охопити.
5
Звернення за порадою по телефону або через інтернет частенько допомагає вирішити проблеми швидше, ніж прихід майстра. Не всі неполадки такі драматичні, як здаються на перший погляд. Та й виникаючі часом проблеми, коли потрібно встановити нове обладнання або розібратися з новим софтом, простіше і дешевше подолати, поговоривши з фахівцем і отримавши розгорнуту консультацію.
6
Особливу увагу необхідно приділити рекламі. Враховуючи специфіку комп'ютерної сфери, необхідно створити сайт фірми, на якому клієнти можуть отримати рекламну інформацію, ознайомитися з прайсом, а також отримати можливість безпосереднього спілкування з менеджерами і операторами. Для залучення потенційних клієнтів корисно розміщувати корисну інформацію в рамках комп'ютерної тематики. З одного боку, це допоможе людям знайти відповіді на різні питання, а з іншого - продемонструє вашу турботу про клієнтів і професійну компетентність. Варто витратитися на розкрутку сайту, оскільки через інтернет вас можуть знайти потенційні клієнти.
7
Крім того, можна подумати і про такий варіант, як рекламні акції. Це можуть бути оголошення в безкоштовних газетах, постери та листівки. Необхідно створити яскраву, що запам'ятовується рекламну концепцію, залучає увагу людей. Всім клієнтам слід залишати візитки або листівки, де будуть вказані координати фірми.
8
Враховуючи, що людський фактор (тобто співробітники) для подібної фірми має важливе значення, то при їх відборі необхідно проявляти обачність, а також забезпечувати персоналу привабливі умови роботи. Втіливши в життя якісне управління, ви напевно доб'єтеся успіхів.