Як сісти швидко на шпагат.

Здатність сісти на шпагат вважається ознакою відмінною розтяжки. Можливість виконати дану вправу має кожна людина. Для цього необхідно щодня робити певні вправи на розтяжку і розкриття стегнових суглобів.
Інструкція
1
Сядьте на підлогу, ноги максимально розведіть в сторони, носочки направте на себе. На вдиху потягніться за верхівкою вгору, з видихом опустіть корпус до підлоги, руки покладіть перед собою. Тягніться вниз грудьми, спину не округляйте, коліна тримаєте випрямленими. Дихайте животом, це допоможе вам максимально розслабити стегна і опуститися до підлоги. Через 2 - 3 хвилини на вдиху підніміть верхню частину тіла і потягніться за верхівкою.
2
З попереднього положення виконуйте вправу: на вдиху підніміть руки над головою, з видихом їх і верхню частину тіла опустіть до лівої ноги. Тягніться грудьми вниз, намагайтеся максимально зігнутися в лівому стегновому суглобі. Виконуйте розтяжку 1 хвилину. На вдиху прийміть вихідне положення, і повторіть вправу на праву ногу.
3
Сядьте по - турецьки, руки опустіть на підлогу. Підніміть ногу, яка розташована зверху, потім зігніть руки в ліктях. Гомілку піднятою ноги помістіть на ліктьовому згині обох рук. Випряміть спину і тягніть руками гомілку вгору і до себе, розкриваючи стегновий суглоб. Виконуйте вправу 1 хвилину. Повторіть розтяжку на іншу ногу.
4
Встаньте прямо, праву ногу виведіть вперед, ліву відведіть назад. Опустіть корпус вниз і покладіть долоні на підлогу. Спираючись на долоні, починайте опускати пах вниз. Якщо розтяжка ще не дозволяє глибоко сісти, то поставте ногу, відведену назад на коліно. Передню ногу повністю випрямити, і тягніть шкарпеточку на себе. Виконуйте вправу протягом 1 - 2 хвилин. Поміняйте ноги місцями.
5
Встаньте, ноги розведіть на ширині плечей. З видихом опустіть верхню частину тіла паралельно підлозі і зіпріться долонями на поверхню. Розведіть ноги максимально широко, при цьому вага тіла повністю на руках. Робіть розтяжку 1 хвилину, потім обережно згинайте ноги, вставайте на коліна і повністю піднімайтеся.