Як прикріпити шиньйон.

Сьогодні шиньйони переживають чергову хвилю популярності. Адже довге волосся завжди прикрашають і молодих дівчат, і більш зрілих жінок. А шиньйон дозволяє варіювати довжину волосся в залежності від ситуації. При цьому ваш образ змінюється просто разюче.
Вам знадобиться
  • кліпси, стрічка для шиньйон, шпилька-краб, шпильки
Інструкція
1
Сучасні шиньйони можуть відрізнятися як за відтінками, так і за видами. Але все ж система кріплення до волосся у більшості шиньйонів однакова. Для цього використовуються або стрічки, або спеціальні невидимі кліпси. Тому для початку подивіться, яке саме кріплення у вашого шиньйон, і зорієнтуйтеся, де саме будуть розташовуватися штучні пасма.
2
Якщо ваш шиньйон - це хвіст, який фіксується спеціальною стрічкою, то спробуйте надіти його поверх хвоста з власного волосся і зафіксувати на певному рівні, використовуючи стрічки або шпильки. Такий шиньйон цілком можна заплітати в кіски або робити з нього інші зачіски.
3
Також шиньйон-хвіст може кріпитися за допомогою звичайної шпильки-краба. Зафіксуйте такий шиньйон на необхідному рівні.
4
Якщо ваше волосся не дуже густе, то приколіть шиньйон на маківку. Для цього використовуйте дві кліпси, прикріпивши шиньйон під своє волосся.
5
Аналогічно за допомогою кліпс прикріпіть до свого волосся і шиньйон-бабетту. Шиньйон такого типу хороший тим, що дозволяє практично моментально отримати ідеальну зачіску. Якщо ви вирішили придбати шиньйон саме такого типу, то врахуйте довжину власного волосся, щоб купити відповідний шиньйон.
6
Якщо ваш шиньйон - це накладна коса, то прикріпіть його за допомогою кліпс. Такий шиньйон можна залишити в первісному вигляді або обкрутити навколо голови і зафіксувати шпильками. Цей шиньйон також можна розплести і заплести більш оригінальну косу або спробувати зробити іншу зачіску.
7
Для того щоб створити видимість більш густих і розкішного волосся, скористайтеся шиньйоном-стрічкою. Такий шиньйон закріпіть від вуха до вуха кліпсами. Це візуально створить видимість густий шевелюри.
8
Також існують спеціальні шиньйони у вигляді чубчика. Цей шиньйон прикріпіть аналогічно за допомогою зовсім непомітних кліпс.