Як підключити ноутбук до комп'ютера. Як підключити комп'ютер до ноутбука.

З'єднання стаціонарного комп'ютера і ноутбука в одну мережу може дати вам безліч переваг - від швидкої передачі файлів і створення домашньої мережі, до гри в мережеві ігри з друзями і родичами. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно з'єднувати в мережу комп'ютер і ноутбук.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, ноутбук, мережевий шнур
Інструкція
1
Переконайтеся, що в ноутбуці і ПК присутні встановлені і робочі мережеві карти. Для підключення скористайтесь мережевим шнуром - кручений парою з обтиснутими роз'ємами RJ-45 за схемою «Cross-Over», що дозволяє об'єднати два комп'ютери, або зробіть правильні роз'єми самостійно, якщо у вас є інструмент для обтискача кабелів.
2
Один роз'єм підключіть до гнізда мережевої карти ПК, другий - до гнізда ноутбука.
3
У нижній панелі робочого стола ви побачите що з'явився значок мережі - два монітори. Клацніть по цьому значку і почніть настройку локальної мережі, натиснувши кнопку «Властивості».
4
Зайдіть у властивості TCP \ IP і відключіть брандмауер в розділі безпеки («Додатково»), а потім зніміть галочку на вимозі перевірки автентичності. У властивостях протоколу Інтернету вкажіть IP 10.0.0.10 і маску підмережі 255.255.255.0. Застосуйте зміни.
5
Для ноутбука вкажіть IP-адресу 10.0.0.20 і маску підмережі 255.255.255.0. Знову застосуйте зміни, а потім зайдіть в настройки протоколу Інтернету в ноутбуці і виконайте там ті ж дії - встановіть дані протоколу, відключіть брандмауер і перевірку автентичності.
6
Перезагрузітесь.Зайдіте в Пуск, виберіть Панель управління та запустіть майстер налаштування мережі. В розділі «Тип підключення» виберіть «Інше». Далі виберіть пункт «Цей комп'ютер належить до мережі, що не має підключення до Інтернету». Натисніть далі і створіть ім'я для комп'ютера, під яким він буде відображатися в мережі. Встановіть галочку на пункті «Включити загальний доступ до файлів і принтерів», і знову натисніть «Далі».
7
Після того, як зміни відбудуться, завершите роботу майстра настройки мережі. Перезавантажте комп'ютер, а потім повторіть всі дії з налаштування мережі на ноутбуці. Після цього ваші комп'ютери будуть з'єднані в загальну локальну мережу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1lZ5RVoLS-o