Як знизити швидко вагу.

Основними причинами, що сприяють появі зайвої ваги , є порушення здорового способу життя, включаючи неправильне харчування, і різні хронічні захворювання. При бажанні швидко знизити вагу, необхідно спільну дію в декількох напрямках: коригування режиму харчування, підвищення фізичної активності, контроль стану здоров'я.
Інструкція
1
Створіть собі психологічну установку на схуднення.
2
Оберіть одну з найбільш популярних існуючих дієт для швидкого схуднення, коли результат стає помітним після закінчення тижневого курсу. Наприклад, яблучну, гречану або сирну дієти, пов'язані з вживанням одного основного продукту без добавок спецій у поєднанні з доповнюючими низькокалорійними, але поживними речовинами (овочі, зелень, нежирна риба, ягоди, ревінь та ін.).
3
Приймайте певні комплексні вітаміни і мінерали, а для компенсації виниклого нестачі білка можна додати протеїнові препарати.
4
Для швидкого схуднення виконуйте наступні правила: - не відмовляйтеся від повноцінного сніданку; - обмежте вживання хлібобулочних виробів, солодощів, копчених, солоних і смажених продуктів; - доведіть об'єм рідини, що випивається до 2 л щодня, включаючи зелений чай без цукру; - щодня їжте фрукти; - зменшите обсяг порції за рахунок більш частого прийому їжі.
5
Складайте щоденне меню, враховуючи при цьому, що всі з'їдені калорії необхідно переробити на енергію.
6
Не користуйтесь дієтами постійно, тому в цей період організм недоотримує необхідних йому для життєдіяльності поживних компонентів.
7
Збільште кількість фізичних навантажень, поєднуючи їх з коригуванням харчування. Здійснюйте протягом дня такі заходи, як пішохідні прогулянки (більше 30 хвилин), заняття в спортивному або тренажерному залі і відвідування басейну (по можливості).
8
Проводьте самостійні тренування з попередньою розминкою в домашніх умовах. Виконуйте такі найбільш ефективні вправи, як будь-які види скручувань, присідання, віджимання, ходьба на сідницях. Дуже важливою умовою є регулярність занять, під час яких кожен вид вправ робиться по 3 підходи з двадцятикратним повторенням.
9
Якщо при зміні режиму харчування та проведенні тренувань стан здоров'я погіршився, відразу ж проконсультуйтеся з лікарем.