Як гладити піджак.

При невмілої прасування річ виглядає все одно м'ятою, та до того ж на ній залишаються заломи в місцях, де тканина була притиснута праскою. Але є певна послідовність і кілька інших хитрощів, що дозволяють добитися ідеального результату.
Вам знадобиться
  • - праска;
  • - піджак;
  • - вода.
Інструкція
1
Руками розправте всі деталі піджака , в тому числі його підкладку і комір.
2
Знайдіть будинку шматочок бавовняної тканини, не надто щільною. Змочіть її водою (не опускайте під кран, а рівномірно побризкати поверхню).
3
Тепер виверніть кишені, покладіть один з них на прасувальну дошку, закрийте вологою тканиною і як слід пропрасуйте. Виконайте те ж саме з другим кишенею, а потім заправте їх всередину.
4
Змочіть рукав вироби. Лицьовою стороною натягніть його на спеціальну дошку для прасування. Якщо будете водити праскою без такого натягу, то залишаться заломи, особливо в області швів. Ретельно випрасувати, потім виконайте те ж саме з другим рукавом. Працюйте через тканину, інакше матеріал почне некрасиво лисніти від праски.
5
Змочіть плечі вироби і потрудіться над ними з вивороту.
6
випрасувати спинку піджака через мокру тканину по лицьовій поверхні виробу. Потім приступите до зворотної сторони, тобто розгладьте фронтальні деталі піджака .
7
Тепер приступайте до коміра. Розправте його на прасувальної дошки виворотом до себе. Весь комір не ляже рівно, тільки якась його частина. Її і закрийте вологою тканиною, однією рукою ведіть праска по шву, а другий створюйте натяг, тобто візьміться за кінчик ворота і тягніть його так, щоб шов розправлявся. Після того, як даний фрагмент готовий, знову укладайте комір і проробляйте ту ж операцію, поки весь шов не буде вигладжений. Потім працюйте тільки над залишилася поверхнею деталі, вже без натягу.
8
Точно за таким же принципом випрасувати лацкани. Врахуйте, що гладкі матеріали слід пригрівати праскою знизу вгору, тобто, по напряму від низу виробу до коміра, а ворсисті - у напрямку ворсу. І приділіть особливу увагу всіх швах вироби - вони повинні вийти рівними і не зморшки.