Як розправити хутро.

Хутряні вироби - це тепло, красиво і стильно. Однак при неправильному догляді або зберіганні таких речей, вони швидко прийдуть в непридатність, а застряглий хутро позбавить одяг колишньої привабливості. Можна спробувати випрямити нерівність в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - хутряний виріб;
  • - плічки;
  • - ванна;
  • - вода;
  • - жорстка щітка.
Інструкція
1
Набагато легше боротися не з наслідками, а з причиною. Щоб вам не довелося надалі виправляти пом'ятий хутро, не доводьте його до такого стану. Якщо у вас шуба, намагайтеся не носити сумку на плечі або на зігнутому лікті. Коли ви сідаєте, пригладжуйте хутро у напрямку ворсу. Також бажано розстебнути підлоги знизу приблизно до середини вироби. Що стосується зберігання, то шуба повинна висіти на широкій вішалці, щоб не провисали плечі, і хутро не заминають в це області. Шапку потрібно ставити на картонний круг, а не на площину, і вже тим більше не класти на бік або вгору дном.
2
Якщо шуба відносно нова, і ви зіткнулися з проблемою сильно мнеться хутра, проконсультуйтеся в тому магазині, де ви її купували або в хімчистці. Якщо ви спробуєте виправити недолік в домашніх умовах, а у виробі був початковий дефект, то продавці можуть перекласти провину у псуванні товару на вас.
3
У деяких випадках, щоб хутро випростався, просто повісьте одяг на широку вішалку, можна навіть на балкон. Якщо деформація була не сильної, висока ймовірність, що вона розправиться сама. При цьому стежте, щоб на шубу не потрапляв сонячне світло. Якщо вона вигорить, ви вже неможливо повернете її зовнішній вигляд.
4
Якщо десь за тиждень хутро не відновився, спробуйте налити в ванну окріп. У приміщенні повинно бути багато пара. Підвісьте над водою шубу на 10-20 хвилин. Вада повинен зникнути.
5
Якщо заломи сильні, в той час, поки шуба висить над парою, вичешіть її проти хутра дуже жорсткою щіткою (можете навіть взяти пуходерка для домашніх тварин). Але не робіть різких рухів, щоб волоски не вилізли.
6
Є ще один спосіб випрямлення хутра. Протріть виріб м'якою губкою, а потім розчешіть його «проти шерсті». Повісьте або покладіть сушитися виріб. Не використовуйте для прискорення висушування фен і вже тим більше не кладіть річ на батарею.
Вироби, виготовлені з натурального і дорогого хутра , є ідеальною одягом для суворої і морозної зими. Але зовнішній вигляд хутряного виробу повністю залежить від того, як за ним доглядають і яким чином зберігають. Багато стикалися з тим, що після літнього зберігання в шафі хутро шуби виглядає м'ятим і неохайним. Як розпрямити хутро і надати йому колишню привабливість?
Вам знадобиться
  • - чиста губка або ганчір'я;
  • - ємність для води;
  • - металева гребінець або гребінь з рідкими і тупими зубами;
  • - вішалка.
Інструкція
1
Покладіть виріб з хутра на рівну чисту поверхню. Вирівняйте всі складки на ньому. У ємність налийте трохи холодної води. Візьміть чисту губку (ганчір'я) і намочіть її у воді, злегка відіжміть. По черзі проводите вологою губкою (дрантям) по хутрі. Хутряні волоски повинні при цьому трошки намокнути. Потім розчешіть вологий хутро у напрямку ворсу, скориставшись металевим гребінцем або гребенем з рідкими і тупими зубами. Проробіть вищеописані дії з усіма хутряними ділянками вироби.
2
Потім повісьте хутряний виріб на вішалку і дайте йому повністю висохнути при кімнатній температурі. Якщо виріб виготовлений з дуже м'якого хутра , і з першого разу не вдалося повністю розпрямити його, то виконайте процедуру знову. Після висихання вироби вибийте його з виворітного боку.
3
Зверніть особливу увагу на спосіб і місце зберігання одягу з хутра . Недолік місця в шафі не є приводом для зберігання шуби в складеному вигляді. Шуба повинна висіти вільно, тоді хутро буде знаходитися в своєму природному положенні і не помнеться. Якщо шубу згорнути і щільно притиснути до інших речей в гардеробі, то хутро буде м'яти, і після такого зберігання його вже не вдасться розпрямити ні одним із способів. Сумка на плечі, носка пояса, сидіння на одному місці протягом тривалого часу також є причинами смятия хутра . Пам'ятайте це, і ваше хутряний виріб прослужить вам набагато довше.
Зверніть увагу
З виробів з хутра, що має завитки (каракуль, мерлушки і т.д.), воду слід видалити м'якою ганчіркою. Розчісувати такий хутро можна, його досить злегка вибити з виворітного боку.
Корисна порада
Якщо хутряний виріб побувало під мокрим снігом чи дощем, то потрібно струсити з нього воду щіткою і висушити при кімнатній температурі вдалині від нагрівальних приладів. Висушений хутро досить злегка розчесати, щоб він придбав належний зовнішній вигляд.