Як відкрити магазин сумок.

В гардеробі у більшості жінок присутня як мінімум одна сумка. Але взагалі-то, як правило, однією сумкою справа не обмежується. Тому даний аксесуар і подібні йому товари купуються щодня і приносять хороші прибутки виробникам і продавцям. Якщо ви вирішили організувати свій бізнес, зверніть увагу на цю торговельну нішу.
Інструкція
1
Відкриття магазина з продажу сумок, як і будь-який інший комерційної організації, має починатися з складання бізнес-плану. Це не тільки перелік потрібних дій і предметів торгівлі. Це продуманий план з докладним описом всіх пунктів, які стосуються майбутнього бізнесу. У нього обов'язково входять прогнози на майбутнє і позначені цілі.
2
Підготуйте стартовий капітал. Він може мати кілька джерел в залежності від ваших можливостей. Найбільш зручний, але не часто зустрічається джерело капіталу, - власні заощадження. Він найбільш реальний, у випадку, якщо для відкриття магазина потрібна невелика початкова сума. Ще один спосіб добути гроші самостійно - продати наявну власність. Якщо два запропонованих варіанти вам не підходять, ви можете організувати фінансову основу вашого бізнесу за допомогою банківського кредиту або державної програми підтримки підприємців-початківців.
3
Узаконьте ваш бізнес шляхом реєстрації фірми. Оптимальним варіантом буде індивідуальне підприємництво. Торгівля сумками не вимагає ліцензування. Даний факт істотно полегшить відкриття магазина .
4
Підберіть приміщення для магазина сумок, орієнтуючись на показники середньої прохідності території. Основні варіанти місця розташування торгової точки - це оренда місця у великому магазині або власне приміщення з окремим входом. Другий варіант припускає збільшення вартості оренди приблизно на 30%. Продумайте оформлення магазина . Ви можете зробити це самі, а можете найняти дизайнера. Найманий оформлювач допоможе вашому магазину набути вигляду, який буде залучати покупців.
5
Асортимент магазина може складатися як з моделей одного бренду, так і з декількох. Підібрати постачальників товару можна в інтернеті або на спеціалізованих виставках. Якщо вас цікавить швидка розкрутка, віддавайте переваги сумкам середньої цінової категорії. Якщо ви націлені на максимальний прибуток, працюйте з відомими брендами. У кожному разі, урізноманітнити асортимент і отримувати додаткову вигоду можна за допомогою супутніх галантерейних товарів.