Як вибрати першу взуття дитині.

Вибір першої взуття для дитини - відповідальна справа, оскільки правильно обрана взуття допомагає стопі малюка правильно формуватися, а ось погана взуття може сильно нашкодити. Думки лікарів в цьому питанні часто розходяться, а вибір в магазинах дуже великий, тому молодим мамам часто складно вибрати першу взуття .
Вам знадобиться
  • - вміння відрізняти якісні матеріали від неякісних;
  • - терпіння
Інструкція
1
Для правильного формування стопи необхідна свобода, корисніше всього - ходіння босоніж по поверхнях з різноманітною фактурою. Тому взуття одягайте дитині тільки на вулицю, вдома краще ходити без неї.
2
Взуття для малюка не повинна бути тісною, між черевиком і ніжкою малюка потрібно залишити невеликий простір. Ніс у черевика повинен бути досить широким, щоб не заважати пальцях ніг.
3
Як і у дорослих, стопи у маленьких дітей сильно відрізняються. У когось ступні повні, з високим підйомом, у кого-то, навпаки, вузькі. Тому, вибираючи взуття , обов'язково беріть дитину з собою в магазин і приміряйте передбачувану покупку. Якщо ж ви збираєтеся замовляти взуття в інтернет-магазині, то опитаєте знайомих мам, розпитайте на форумах, взуття якої фірми і якого розміру підійде вашій дитині . Можливо, хтось із знайомих мам може дати приміряти свої черевички, це вбереже вас від помилок.
4
Зверніть увагу, з якого матеріалу зроблено взуття . Переважно вибирати натуральні матеріали, такі як шкіра або бавовна. При цьому матеріал повинен бути досить м'яким, щоб не сковувати рухи при ходьбі. Подивіться, чи немає яких-небудь елементів, на зразок товстих швів, які можуть заважати і натирати ногу.
5
Перевірте, що на устілці немає ніяких високих супінаторів, вони заважають тренувати м'язи зводу стопи, що може призвести до розвитку плоскостопості.
6
Підошву дитячого взуття зазвичай виготовляють з гуми або каучуку. Підошва повинна бути плоскою, без підборів. Спробуйте зігнути черевик навпіл - у хорошої дитячого взуття підошва гнеться легко, без особливих зусиль. Звичайно, якщо це - зимові чоботи, то підошва вже не повинна бути такою гнучкою, але і надто жорсткі чоботи краще не купувати. Зверніть увагу на малюнок протектора, якщо підошва гладка, то це впливає на стійкість дитини при ходьбі.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що та чи інша ступінь плоскостопості - нормальний стан ніг для дітей перших трьох років життя. У тому випадку, якщо у дитини будуть проблеми після настання трьох років, слід звертатися до кваліфікованого ортопеда для виготовлення спеціальних устілок за індивідуальними зліпкам стоп.Не звертайте уваги на поради сусідів по дитячому майданчику, масажисток і медсестер надягати на дитину жорсткі черевики навіть вдома або, наприклад, міняти місцями правий і лівий черевики. З питань взуття звертайтеся тільки до лікарів-ортопедів.
Корисна порада
Незважаючи на те, що великий вибір дозволяє підібрати дитині хороше взуття, не забувайте, що корисніше всього ходити босоніж, як дорослим, так і дітям. Тому при будь-якій можливості намагайтеся надати дитині можливість побігати без черевиків по траві чи піску. Ідеально займатися цим на присадибній ділянці.
Малюк, особливо перший рік свого життя, зростає дуже швидко. Перший переворот зі спини на животик, перший зуб, перше слово, перші кроки: дитина стрімко розвивається і з кожним днем стає тямущі і цікавіше. Природно, кожному з батьків хочеться, щоб розвитку малюка нічого не заважало. Для цього мамі і татові слід з особливою серйозністю підходити до вибору пристосувань, що допомагають розвиватися малюкові правильно. До таких речей відноситься, наприклад, перша взуття дитини.
Інструкція
1
Для малюка, ще не зробив свої перші кроки, підійдуть легкі пінетки або м'які шкіряні черевички. Головне, щоб така перша дитяча взуття була виготовлена з натуральних матеріалів і була досить вільною.
2
Для дітей, вже початківців самостійно ходити, першу взуття необхідно вибирати дуже грамотно, враховуючи рекомендації досвідчених дитячих лікарів-ортопедів.
3
При виборі першої дитячого взуття слід звертати увагу на її фірму-виробника. Краще довіряти відомим торговим маркам. Славиться своєю високою якістю та зручністю російська, німецька та скандинавська дитяча взуття . Моделі інших виробників розраховані в основному на малят «західного типу», стопа яких набагато вже, а вз'ем менше.
4
При виборі першої взуття для дитини слід звернути увагу на конфігурацію сліду. Він повинен бути анатомічної форми, з профільованою п'ятою, з підтримкою для обох склепінь дитячої стопи.
5
Вибирати першу взуття для дитини слід з щільною цільної підошвою анатомічної форми. Підошва не повинна бути слизькою, занадто гнучкою і важкою.
6
На першій взуття для дитини обов'язково повинен бути присутнім невисокий каблучок (5-7мм). Завдяки каблучку вагу тіла малюка розподіляється рівномірно по всій площі стопи. Невеликий каблук допомагає карапузові підтримувати рівновагу при пересуванні. Крім цього, наявність каблучка на дитячого взуття благотворно позначається на поставі дитини. Ідеальним варіантом розташування каблучка вважається його продовження на внутрішню поверхню стопи.
7
При виборі першої взуття для дитини слід звертати увагу на задник. Він обов'язково повинен бути суцільним, щільним і високим. Бажано наявність кант-валика у верхній частині задника. Він потрібен для того, щоб взуття не натирало малюкові ніжки.
8
Мисок у першій дитячого взуття повинен мати округлу або трапецевидну форму. Саме за такої умови малюк зможе вільно ворушити пальчиками на ногах. Не варто вибирати для дитини взуття «на виріст». Відстань від великого пальчика до переднього краю взуття не повинно бути більше 1,5 см.
9
Борта першої дитячого взуття повинні бути досить щільними і високими.
10
Краще вибрати для малюка взуття на липучці або шнурівці. Тільки вони дозволяють домогтися найкращого облягання ніжки.
11
Щоб не помилитися у виборі першої взуття для дитини, краще брати його з собою, щоб прямо в магазині переконатися в її зручності і правильно обраному розмірі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P3_ikFcRDuc