Як додати рядок в таблицю. ексель 2003 додати рядок.

Одним з лідерів в області програмного забезпечення, компанією Microsoft, був Cоздан пакет програм Microsoft Office, до якого увійшли декілька користувацьких додатків. Текстовий редактор Microsoft Word - одне з найпопулярніших у світі додатків. Без нього вже важко уявити робоче місце офісного службовця. Редактор Microsoft Word дозволяє створювати документи будь-якої складності, формувати різні списки, робити звіти, брошури та безліч інших видів документів. Маса вбудованих в Microsoft Word додатків істотно полегшують роботу з документами. В редакторі можна створювати таблиці з потрібним числом рядків і стовпців, заповнювати вмістом, будь то текст, зображення, посилання і.т.д. Для роботи з таблицями, вміст яких несе вже не просто текстову, але і математичну або логічну інформацію, в цьому пакеті є додаток Microsoft Excel. Цим додатком активно користуються люди, чия професія пов'язана з розрахунками, обчисленнями і аналітикою. В додатку можна побудувати графіки та діаграми всіляких типів, робити математичні й інші обчислення різного ступеня складності.
Вам знадобиться
  • Встановлений на комп'ютері ліцензійний пакет програм «Microsoft Office»
Інструкція
1
Якщо таблиця, з якою вам належить працювати, виконана в програмі Microsoft Word, додати рядок в таблицю не складає ніякої складності. Розглянемо способи додавання рядка в таблицю для двох версій Microsoft Word.Еслі ви використовуєте версії Microsoft Word старше 2003 року, то клацніть правою кнопкою миші клітинку в тому рядку над якою (або під якою) вам потрібно додати рядки. В контекстному меню виберіть команду «Вставка», у випадаючому списку виберіть потрібний вам пункт зі списку «Вставити рядки зверху» або «Вставити рядки знизу» .Якщо використовувана вами версія Microsoft Word не старші 2003 року, то додати рядки в таблицю можна, вибравши в контекстному меню команду «Таблиця», далі в списку вибираємо команду «Вставити», а в випадаючому з цього списку потрібну вам рядок: «Вставити рядки зверху» або «Вставити рядки знизу» .Незавісімо від використовуваної вами версії Microsoft Word додати рядок в кінець таблиці можна, помістивши курсор в нижню праву комірку таблиці і натиснувши клавішу «Tab» на клавіатурі. Буде додано рядок внизу таблиці.
2
Якщо ви працюєте в додатку Microsoft Excel не старші 2003 року, вставити рядки в таблицю можна, вибравши в контекстному меню команду «Вставка», в пропонованому списку «Рядки». Додасться один рядок нижче. Якщо вам потрібно додати в таблицю кілька рядків, то виділіть потрібний вам діапазон курсором миші і виконайте вище описані кроки чи натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш «Ctrl +».
3
Якщо ви використовуєте додаток Microsoft Excel версії старше 2003 року, то вставити рядки в таблицю можна таким чином. Виділіть в таблиці рядок, над якою (або під якою) потрібно вставити порожні рядки. Зайдіть у вкладку «Главная», в списку «Робота з таблицями» знайдіть групу «Осередки» і виберіть рядок «Вставити», клацніть стрілочку праворуч від напису. В випав списку виберіть потрібну вам команду «Вставити рядки таблиці зверху» або «Вставити рядки таблиці знизу» .Також вставити рядки в таблицю Excel можна, клацнувши правою кнопкою миші в рядку, вибрати при цьому в меню команду «Вставити», а потім один з потрібних вам пунктів: «Рядки таблиці зверху» або «Рядки таблиці знизу».
Зверніть увагу
Зверніть увагу, якщо ви працюєте з електронними таблицями Excel, які містять обчислювані комірки, то при вставці порожніх рядків в таблицю властивості осередків в них треба додавати додатково.