Як навчитися малювати тату. Як намалювати тату на папері.

У багатьох стародавніх цивілізаціях татуювання носила сакральний зміст. У Стародавньому Єгипті їх наносили на тіло перед вчиненням таємничого ритуалу. У наш час малюнком прагнуть прикрасити своє тіло більшість молодих сучасних людей. Татуювання як засіб вираження власного «я», як символ, що означає щось особисто для вас. Найпростіший спосіб нанесення малюнка, якому можна навчитися в домашніх умовах - це татуювання хною.
Вам знадобиться
  • хна, чорний чай, лимон, тонка кисть для малювання, папір, принтер
Інструкція
1
Для того щоб нанести татуювання вам знадобиться приготувати спеціальний розчин із хни. Для початку візьміть чорний чай і невелику кухоль, відміряйте 2 столові ложки чаю і залийте окропом. Почекайте кілька хвилин, поки чай завариться, потім вийшов міцний настою дайте охолонути.
2
Після цього візьміть чорну хну, відміряйте 4-6 столових ложок, змішайте з чаєм. Потім візьміть половинку від невеликого лимона і видавіть його в розчин із хни та чаю. Ретельно перемішайте. У вас повинна вийти не дуже густа і не дуже рідка консистенція, якій потрібно дати настоятися 24 години.
3
Поки розчин буде настоюватися, зайдіть в інтернет, наберіть в пошуковику: " татуювання ", зайдіть в розділ картинок і виберіть сподобався малюнок. Щоб результат задовольнив вас, виберіть нескладний малюнок чорного кольору, який можна було б вирізати з паперу.
4
Після цього роздрукуйте малюнок на принтері. Складіть аркуш паперу і виріжете малюнок зсередини, так щоб вийшов трафарет. Як тільки розчин настоїться, приготуйте необхідні для нанесення малюнка приналежності.
5
Очистіть ватним диском поверхню на шкірі, куди хочете нанести татуювання. Місце для татуювання краще позбавити від волосся, так малюнок ляже рівніше. Потім прикладіть трафарет до шкіри, візьміть тонку кисть, попередньо вмочивши її в розчин, і зафарбуйте простір усередині трафарету.
6
Після того як ви нанесли необхідну кількість хни, дайте їй засохнути, для цього буде потрібно близько години. Потім змийте хну і сміливо розповідайте друзям, що зробили татуювання, повірте, в цьому ніхто не засумнівається.
Зверніть увагу
У художніх магазинах можна купити спеціальну хну для татуювань, яка буде триматися набагато довше на вашому тілі і колір у неї буде ярче.Рісунок можна наносити самостійно без трафарету. Не бійтеся імпровізувати!
Корисна порада
Для того щоб колір татуювання вийшов насиченим поставте розчин в холодильник на кілька часов.Подготовьте спеціальну баночку, вона повинна бути не дуже великий і з кришкою, щоб ви могли повторно використовувати розчин.