Як виправити форму нігтів. роздвоєння нігтя Як виправити.

Форму нігтів зазвичай підбирають в залежності від будови кисті руки і нігтів. Крім того, враховується професія жінки, а так же її уподобання. Щоб визначити, яка саме форма нігтів вам підходить, можна просто поекспериментувати або ж сходити в салон краси.
Інструкція
1
Якщо ваша професійна діяльність безпосередньо пов'язана з дітьми, з медициною або з кулінарією, то перевагу варто віддати округлій формі нігтьової пластини. Потрібно врахувати, що така форма зобов'язує вас ходити з короткими нігтями, довжина вільної частини не повинна бути більше 2 міліметрів. Якщо нігті будуть довшими, то акуратно виглядати вони не будуть. Крім того, фахівці вважають, що ця форма найбільше підходить дівчатам, у яких пальці тонкі й довгі. Надати нігтю обриси півмісяця можна за допомогою звичайної пилочки.
2
Якщо у вас пальці повні, то вам варто віддати перевагу квадратній формі нагідок. Для цього обпиляєте вільний край нігтя по прямій лінії, а кінчики виконайте так, щоб вийшов квадрат. Якщо у вас достатньо широкі нігті, то зробіть їх небагато вже. Надайте їм обриси трапеції, яка поступово звужується до кінчика нігтьової пластини. Куточки нігтя ви можете зробити на ваш смак. Можна трохи їх закруглити, а можна залишити їх гострими.
3
Дівчатам з довгими пальчиками найбільше підходять овальні нігті. Однак і всі інші жінки сміливо можуть вибирати собі таку форму. Для того, щоб надати нігтьової пластині такі обриси, пиляйте її з кожною з двох бічних сторін назустріч один одному. Періодично дивіться, чи підходить вам вийшла ширина. Якщо ні, то продовжуйте і далі звужувати з обох сторін ніготь.
4
Загострена форма нігтьової пластини підходить дівчатам з вузькою, акуратною рукою. Для цього нігтик обпиляєте до додання трикутної форми. По центру нігтьової пластини повинен розташовуватися гострий кут. Краса манікюру прямопропорційна довжині нігтя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b3jprOlk-Pc
Корисна порада
Робити манікюр, а так же виправляти форму нігтів краще у майстра, який володіє професійними навичками. В салоні вам все зроблять по вищому розряду.