Як зробити паперові годинник.

Своїми руками можна зробити безліч красивих і оригінальних речей. Спробуйте ізготовітьсамостоятельно годинник з паперу. Це не відніме у вас багато часу. До того ж, до цього увлекательномузанятію можна підключити дітей.
Вам знадобиться
  • - годинниковий механізм;
  • - циркуль і лінійка;
  • - щільний папір.
Інструкція
1
Спочатку приготуйте основу майбутніх годин. Візьміть папір двох кольорів, по ширині превишающуюразмер майбутнього циферблата - прямокутну основу з набору для виготовлення годин. Буде краще, якщо один лист матиме квітковий чи іншої незвичайний малюнок, а інший - однотонного кольору.
2
Наріжте приблизно 10 смужок з різних аркушів паперу. Робіть смужки тонше з одного боку, чим сдругой. Прикладіть відрізки паперу до циферблату, щоб переконатися в достатній кількості смужок.
3
Нанесіть на циферблат товстий шар спеціального клею для декупажу за допомогою пензля. Пріклейтеполоскі паперу, чергуючи кольору. Намагайтеся, щоб краї паперу трохи заходили на зворотну сторонуціферблата з чотирьох сторін. Акуратно розгладьте наклеєні смужки, щоб позбутися від пузирьковвоздуха. Дбайливо ображати місце кріплення стрілок. Дайте клею просохнути. Після цього перевернітеціферблат кольоровою поверхнею вниз і приклейте зайві кромки папери на задній стороні годин.
4
Потім покрийте поверхню циферблата тим же клеєм в декілька шарів, даючи час просохнути донанесенія наступного шару. Це додасть поверхні глянсового блиску, оскільки клей для декупажасочетает в собі властивості лаку. Крім того, годинник будуть захищені від пошкоджень.
5
Після того, як всі верстви клею просохнуть остаточно, почніть виготовлення розмітки циферблата. Дляетого використовуйте паперову тарілку відповідного розміру. На зворотному боці тарілки при помощілінейкі і олівця накресліть лінії з однаковим інтервалом. А саме, провівши шість ліній, виполучіте 12 точок по всьому колу тарілки, які і будуть відповідати положенню цифр начасах.
6
Розташуйте паперову тарілочку в центральній частині циферблата. Ви можете красиво напісатьрімскіе або арабські цифри, а також придумати їм відповідну заміну у вигляді гудзиків, намистин, стразового багато іншого. Для приклеювання гудзиків використовуйте сильний клей. Приберіть паперову тарілку іоставьте вашу заготовку підсихати.
7
Щоб стрілки відповідали загальному вигляду годин, пофарбуйте їх в тон гудзиків, а потім покрийте іхнесколькімі шарами прозорого акрилового лаку.
8
Дотримуючись інструкцій виробника, встановіть стрілки. Вам залишається тільки поставити батарейки, встановити точний час і повісити годинник на стіну.