Як поміняти ім'я користувача. Як поміняти ім'я на комп'ютері.

Є безліч причин, по яких вам необхідно змінити ім'я користувача в вашому комп'ютері. Ви купили комп'ютер у когось і хочете видалити його обліковий запис і ввести свою, ви допустили помилку при наборі імені користувача під час установки Windows, ви змінили прізвище, а може навіть і ім'я і просто тому що вам того хочеться. Не важливо, чому ви вирішили це зробити. Важливо, як саме це здійснити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з операційною системою Windows
  • Доступ до операційної системи на правах Адміністратора
  • Комп'ютерна миша, клавіатура
Інструкція
1
Увійдіть в систему, вибравши обліковий запис з правами Адміністратора.
2
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Панель управління».
3
Відкрийте категорію «Облікові записи користувачів». Виберіть ту обліковий запис, який хотіли б змінити.
4
Вирішіть, що ви хочете поміняти в даного облікового запису - тільки ім'я або, бути може, ще й зображення? Тут же ви можете створити або змінити пароль або змінити тип облікового запису.
5
Виберіть «Змінити ім'я» і задайте нове. Натисніть «Змінити ім'я». Обліковий запис буде змінена.
6
Якщо вас влаштовують ці зміни, то на цьому можна зупинитися. Якщо вам потрібно поміняти ім'я користувача ще й у властивостях системи, то виконайте наступні дії.
7
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Виконати». Введіть в рядок «regedit» і натисніть «ОК». Відкриється редактор реєстру.
8
Проробіть наступний шлях: HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/Windows NT/Current Version і на правій панелі знайдіть параметр RegistredOwner. Виділіть його і викличте меню, натиснувши праву кнопку миші.
9
Виберіть "Змінити" і в графі «Значення» наберіть потрібне вам ім'я. Прийміть зміни, натиснувши «ОК». Тут же ви можете поміняти назву організації, якій належить комп'ютер. Для цього потрібно вибрати параметр RegisteredOrganization і повторити ті ж дії, як і у випадку із зміною імені.
Зверніть увагу
Будьте особливо обережні редагуючи реєстр. Не варто змінювати там ніякі параметри, якщо ви не знаєте точно до яких змін це приведе.